دور دوم تنیس اوپن آمریکا با حذف رائونیچ و موگوروسا و پیروزی رافائل نادال و نواک جوکوویچ آغاز شد.

دور دوم تنیس اوپن آمریکا در بخش زنان و مردان چهارشنبه شب و بامداد امروز(پنجشنبه) برگزار شد. جوکوویچ(Novak Đoković) مرد شماره یک جهان در این دور کار راحتی داشت و بدون انجام بازی به مرحله بعد صعود کرد.

جیری وسلی(Jiří Veselý) به علت آسیب دیدگی از حضور در این مسابقه انصراف داد و موجب صعود حریف صربستانی‌اش شد. جان ایسنر(John Isner) در این مرحله توانست دارکیس(Darcis) بلاروسی را سه بر یک شکست دهد.

رافائل نادال(Rafael Nadal) به راحتی توانست سپی(Seppi) ایتالیایی را شکست دهد. مرد شماره پنج جهان در ست نخست 6 بر صفر پیروز شد و ست دوم و سوم را به ترتیب با نتایج هفت بر پنج و 6 بر یک به پایان رساند.

بائوتیستا(Bautista Agut) دیگر تنیسور اسپانیایی دلبونیس(Federico Delbonis) آرژانتینی را سه بر یک شکست داد و به دور بعد صعود کرد. آلماگرو(Nicolás Almagro) هموطنش نیز سه بر صفر کوئواس(Cuevas) اروگوئه ای را شکست داد.

حذف رائونیچ(Milos Raonic) از اتفاقات مهم این دور بود. تنیسور کانادایی سه بر یک مغلوب هریسون(Harrison) شد. رائونیچ در ست نخست پیروز شد اما در ادامه 7 بر پنج (ست دوم و سوم) و 6 بر یک شکست خورد.

گائل مونفیس(Gaël Monfils) فرانسوی با نتیجه سه بر صفر برابر ساترال(Satral) تنیسور اهل چک پیروز شد. ست نخست هفت بر پنج به پایان رسید و در دو ست بعد 6 بر چهار و 6 بر سه پیروز شد. چیلیچ(Marin Čilić) کروات با نتیجه سه بر صفر برابر استاخوسفکی(Stakhovsky) اوکراینی پیروز شد.

در بخش بانوان حذف 'گاربینه موگوروسا' تنیسور شماره سه جهان از اتفاقات مهم این مرحله بود. تنیسور اسپانیایی که مشکلات جسمانی داشت نتوانست 'آناستاسیا اسواتسووا' لتونیایی را شکست دهد و در دو ست پیاپی شکست خورد و حذف شد.

آنجلیک کربر(Angelique Kerber) آلمانی، لوسیچ بارونی(Lucic-Baroni) کروات را دو بر صفر و با نتایج 6 بر دو و هفت بر 6 شکست داد و به دور بعد صعود کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X