سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

رقابت‌های کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا با حضور 404 کاراته کا از 24 کشور برگزار می شود.

 

 پانزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا از فردا جمعه 5 آذر ماه در شهر ماکاسار اندونزی آغاز می شود که در نخستین روز بازیها 14 نماینده نوجوان و جوان دختر و پسر در دو بخش کاتا و کومیته به روی تاتامی خواهند رفت.در بخش کاتای انفرادی نوجوانان دختر یگانه شهپری و در کاتای انفرادی پسران هم پوریا همایون به مصاف حریفان می روند.

در کاتای انفرادی جوانان فاطمه صادقی در بخش دختران و علی زند در بخش پسران به روی تاتامی خواهند رفت.

در ادامه و در وزن 47-کیلوگرم دختران لیلا برجعلی، در وزن 54-کیلوگرم عارفه طهماسبی و در وزن 54+کیلوگرم مبینا حیدری نمایندگان کشورمان در رده سنی نوجوانان دختر هستند که رودرروی حریفان قرار می گیرند. این رقابتها بعدازظهر هم در رده سنی نوجوانان پسر و جوانان دختر دنبال می شود.

در وزن 52-کیلوگرم، مرتضی نعمتی، در وزن 57-کیلوگرم، مهرداد مستحسن، در وزن 63-کیلوگرم، حسین صالحی پور، در وزن 70-کیلوگرم، امیررضا خوشرفتار و در وزن 70+کیلوگرم نوید محمدی نمایندگان رده نوجوانان پسر هستند که به مصاف رقبا می روند.

همچنین در رده سنی جوانان دختر سارا بهمن یار در وزن 48-کیلوگرم و شقایق واحدی در وزن 53-کیلوگرم مقابل حریفان قرار می گیرند.

در این دوره از رقابتها 404 کاراته کا از 24 کشور حضور دارند.

 

منبع: فارس

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X