صالحین ورامین با تمام ستاره هایش از لیگ برتر والیبال حذف شد اما این مشکلات مالی از کجا سرچشمه می گرفت؟

 

بعد از حذف صالحین ورامین از لیگ برتر؛/ چه کسی تیم ستاره ها را از والیبال حذف کرد؟

به گزارش "ورزش سه"، دیروز یکی از تلخ ترین اتفاقات تاریخ والیبال ایران رخ داد جایی که تیم صالحین ورامین با ستاره هایی مثل امیر حسینی، حمزه زرینی، احسن شیرکوند، محمد محمدکاظم، سعید مصطفی وند، حسام بخششی و بسیاری دیگر که تمامی آنها سابقه قهرمانی در ایران و آسیا را به همراه تیم هایشان دارند بازیکن آزاد اعلام شدند تا این تیم پرطرفدار از جریان لیگ برتر کنار برود. صالحین بنا به اساس نامه سازمان لیگ فدراسیون والیبال دومین غیبت خود را هم تجربه کرد تا از دور رقابت ها کنار گذاشته شود. تیمی که دو فینال لیگ برتر، یک قهرمانی در ایران و یک قهرمانی در آسیا را تجربه داشت حالا دیگر اجازه بازی در لیگ را ندارد و مجموعه ای که دو سال گذشته در جام باشگاه های جهان بود حالا حق بازی کردن در لیگ ایران را هم ندارد.

اعضای هیات مدیره و موسسان این تیم هزینه ای را برای اداره نماینده ورامین در لیگ برتر مهیا کرده بودند که به گفته آنها این مبلغ در حساب شهرداری این شهر بود اما مبلغی که از فرماندار به حساب شهرداری واریز شده بود بر اثر اختلاف نظرهایی به حساب تیم والیبال شهر واریز نمی شد که پایان آن حذف آنها از لیگ بود.

سالن شهید گل عباسی ورامین هر هفته میزبان بیش از 4 هزار تماشاچی بود که یکی از پرشورترین سالن های لیگ را تشکیل می دادند و حالا آنها بر اثر اختلاف نظر مسولان شهر دیگر تیم پرافتخار و محبوب خود را نخواهند داشت. صالحین ورامین با تمام ستاره و افتخاراتش از لیگ والیبال حذف شد تا یکی از تلخ ترین اتفاقات والیبال ایران و شهر ورامین رقم بخورد.

 

منبع: ورزش سه 

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X