سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

پارسه تهران یکی از جوانترین تیم های لیگ با بازیکنانی گمنام و سرباز بود که حالا در رده سوم ایستاده است اما عدم پرداخت تعهدات مالی و بدهی های این تیم بازیکنان را به اعتصاب وادار کرده است.

 

امید در اردوی شگفتی ساز لیگ

 تیم والیبال پارسه تهران که قالب آن را بازیکنان سرباز تشکیل می دهند حالا با تعدادی بازیکن کم سن و سال و گمنام در رده سوم لیگ برتر ایستاده است.آنها با مشکلات مالی شدیدی دست و پنجه نرم می کنند تا جایی که اکبر محمدی سرپرست این تیم می گوید: «علاوه بر این که هنوز یک ریال به بازیکنان پرداخت نشده است به بازاری‌ها، فروشندگان البسه و کفش ‌و مسئولان هتل‌ها هم بدهکاریم. تکلیف تیم مشخص نیست و تمرینات با حضور ۸، ۹ بازیکن برگزار می‌شود. منتظر تصمیم نهایی مسئولان هستیم که امیدوارم هرچه سریعتر مشخص شود.»

اما پس از تنش های پی در پی امروز مرتضی الله ورد، مدیرعامل پارسه به تمرینات تیم رفت تا با بازیکنان شخصا صحبت کند. در تمرین امروز تیم والیبال تنها پوریا فیاضی غایب بود که اعلام کرده است تا پرداخت نشدن مطالبات خود به تمرینات نخواهد آمد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X