سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد می گوید که برای زینب گیوه به دنبال جایگزین هستیم و از طرفی دیگر می خواهیم نه باشگاه ضرر کند و نه بازیکنان.

 

 اما و اگر درباره رضایت نامه دختران والیبالیست 

 مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد که یکی از بهترین بازیکنان تیمش با پیشنهادی اروپایی رو به رو شده است درباره آخرین وضعیت زینب گیوه می گوید:« قطعا هدف هر تیمی موفقیت در مسابقات و کسب پیروزی با داشتن نیروها و بازیکنان خوب است.دانشگاه آزاد هم امسال با هدف رفتن روی سکو تشکیل شده است و قرار نیست هدف دست و پا بسته ای برای رقبای خود باشیم، برای رسیدن به این هدف هم قطعا به بازیکنان خوب، با تجربه و تکنیکی خود نیاز داریم که از قضا یکی از این بازیکنان زینب گیوه است که ملی پوش است و تجربه بالایی دارد.»

او در ادامه گفت: « مسئولین باشگاه در حال حاضر بررسی می کنند که در صورت جدا شدن زینب گیوه آیا در میانه فصل می توانند بازیکن خوبی جایگزین او کنند یا نه. در صورتی که این مسئله میسر باشد رضایت نامه او صادر می شود. بدون شک لژیونر شدن گیوه در یک کشور اروپایی افتخار بزرگی برای ورزش ایران و ورزش زنان است و ما هم دوست داریم از این موضوع حمایت کنیم اما نباید فراموش کرد که مسئولین باشگاه هم برنامه های خاص خود را دارند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان صادر نشدن رضایت نامه هم وجود دارد؟ گفت: «با توجه به اینکه هفته ششم دور رفت نزدیک است و همه ملی پوشان در تیم های مختلف بازی می کنند و بازیکن خوبی آزاد نیست و احتمال مخالفت باشگاه با این موضوع هم وجود دارد اما ما تلاش می کنیم که دو طرف به نتیجه مثبت برسند.»

 

منبع: ورزش سه 

 
 

X