سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

مسئولان فدراسیون با سه سکه از شیرجه‎روهای کشورمان که در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال دست یافته بودند، تجلیل کردند.

رضا خیبری‎نژاد در مورد برگزاری جلسه کمیته فنی شیرجه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، اظهار داشت: در ابتدای این نشست مسئولان فدراسیون با سه سکه از شیرجه‎روهای کشورمان که در مسابقات قهرمانی آسیا به مدال دست یافته بودند، تجلیل کردند و پس از آن برنامه‎های کادر فنی برای ماه‎های پیش‌رو و سال آینده به تصویب رسید.

وی ادامه داد: با تصویب کمیته فنی، قرار شد مسابقات شیرجه زیر 10 ساله‎ها ماه آینده در شیراز برگزار و به دنبال آن هم رقابت‎های لیگ برتر شنا پیگیری شود.

سرمربی تیم ملی شیرجه گفت:‌ در مورد تیم ملی هم در این نشست مصوب شد که با دو یا سه ورزشکار در بازی‎های کشورهای اسلامی حضور پیدا کنیم. بر همین اساس اردوهای تیم ملی به صورت غیر متمرکز از هفته آینده برپا خواهد شد و نفرات مورد نظر دو ماه مانده به اعزام به اردوی متمرکز دعوت می‎شوند.

وی همچنین تأکید کرد: پس از مدالی‎ که شیرجه ایران در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کرد، نگاه به این رشته در فدراسیون تغییر کرده است و مسئولان برنامه‎های خوبی برای حمایت از شیرجه دارند.

خیبری‎نژاد در خصوص موضوعات سخت‎افزاری شیرجه هم به تسنیم گفت: رئیس فدراسیون طی سفری که چندی پیش به کانادا داشته است، با حسین‎المسلم، نایب رئیس اول فدراسیون جهانی صحبت کرده و با مساعدت‎های او تعداد هشت دایو از یکی از شرکت‎های خوب سازنده این وسایل با تخفیف خوبی خریداری شده است. حالا اینکه چه زمانی این دایوها به ایران می‎رسند را نمی‌دانم اما همین خرید اتفاق خوبی است.

 

منبع: ورزش سه

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X