سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

بازیکن لژیونر تیم ملی والیبال بانوان که این روزها در باشگاه شومن کلاب بلغارستان حضور دارد درباره شرایطش در این تیم گفت: با توجه به حجابی که من و زینب گیوه داریم مورد توجه و احترام مردم شهر هستیم.

 

مائده برهانی لژیونر تیم ملی والیبال بانوان 

مائده برهانی اظهار داشت: باشگاه و بازیکنان شومن کلاب برخورد بسیار گرم وصمیمی با من و زینب گیوه دارند به نوعی که در این شهر احساس غریبی نمی‌کنیم.هرجا می رویم مردم شهر ما را می‌شناسند.وی تاکید کرد: بازیکنان تیم و مسئولان باشگاه حمایت بسیار خوبی از ما دارند.حتی مردم شهر هم ما را می‌شناسند و مهم‌ترین موضوعی که مورد توجه مردم قرار گرفته حجاب من و زینب گیوه است. رسانه‌های بلغاری نیز به این موضوع پرداخته‌اند.

بازیکن پیشین تیم بانک سرمایه ادامه داد: رسانه‌های بلغاری من را آدمی بزرگ و قوی توصیف کرده‌اند و این برای من خیلی با ارزش است که در تیمی اروپایی با حجاب اسلامی بازی می‌کنم و رسانه‌ها و مردم این گونه با من و زینب گیوه برخورد می‌کنند.

 

منبع: تسنیم

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
حرف های عجیب ترلان پروانه درباره ارتباط با سعید عزت اللهی و فرشاد احمدزادهحرف های عجیب ترلان پروانه درباره ارتباط با سعید عزت اللهی و فرشاد احمدزاده

ترلان پروانه پس از مدت‌ها به اخبار منتشر شده درباره ارتباطش با سعید عزت‌اللهی و فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد و آن‌ها را بی‌اساس و غیرواقعی دانست

 
X