سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: در این چند سال تجربیات خوبی را بدست آوردم، به همین دلیل به پیشنهادات خارجی نیز فکر می‌کنم.

 مقانلو: به پیشنهادات بیرون از ایران فکر می‌کنم

بیژن مقانلو اظهار داشت: در طول این سال‌ها تجربیات خوبی را بدست آوردم و به هر صورت باید از این تجربیات استفاده کنم.پیشنهادات خارجی خوبی دارم و به آنها فکر می‌کنم. البته شرایط و امکاناتی که در اختیارم خواهد بود نیز در تصمیم‌گیری‌ام قطعا تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: فعلا در تهران مشغول برگزاری استاژهای آموزشی هستم و بعدا این استاژها را در نقاط دیگر کشور نیز خواهم داشت. البته این برنامه‌ها شخصی است و به هیچ وجهه به سازمانی مرتبط نیست. البته در کنار این فعالیت در محل خدمتم که فرودگاه است نیز کار می‌کنم. امیدوارم بتوانم در کنار این امور به فعالیت‌های تکواندویی که مدنظر دارم، برسم.

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو اظهار داشت: باید تمام جوانب را در نظر بگیرم تا بتوانم در انتخابم بهترین عملکرد را داشته باشم. قطعا به فعالیت در بیرون از ایران فکر می‌کنم و چندین پیشنها وجود دارد که البته تا به امروز در برخی از آنها به توافق نرسیدم.

 

منبع: تسنیم

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X