سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

مرحله پایانی مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور از صبح امروز در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد.

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مرحله چهارم و پایانی چهاردهمین دوره مسابقات شنا جام باشگاه‌های کشور ۱۳۹۵ امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود.در پایان مرحله سوم این مسابقات سرزمین موجهای آبی مدافع عنوان قهرمانی با کسب ۳۰۱۴ امتیاز اول شد. تیم های نفت تهران و شقایق عطر نیز به ترتیب با ۲۷۵۱ و ۲۵۶۷ امتیاز رده های دوم و سوم را در اختیار گرفتند. این مرحله با حضور ۹ تیم از صبح امروز (یکشنبه) با برگزاری ۶ ماده در پیگیری شد.

به ترتیب شناگران ماده‌های ۵٠مترکرال پشت،٢٠٠ مترپروانه،۵٠ متر آزاد،٢٠٠ متر قورباغه،۴٠٠ متر آزادو ۴در ١٠٠ متر تیمی مختلط به آب زدند. از ساعت ۱۶:۰۰ امروز (یکشنبه) مسابقات در ۵ ماده پیگیری خواهد شد.

همچنین در حاشیه برگزاری این رقابت ها در نوبت صبح بنیامین قره حسنلو (رده سنی جوانان) و متین سهران(رده سنی نوجوانان) در رشته ۵۰مترآزاد و سینا غلامپور (رده سنی جوانان) در رشته ۵۰ متر کرال پشت و تیم سرزمین موج‌های آبی مشهد(فتحی ،نسیمی شاد، غلامپور،قره حسنلو) در رشته ۴ در ۱۰۰ متر تیمی رکوردهای این سه ماده بهبود بخشیدند.

بانک حکمت ایرانیان، سرزمین موج‌های آبی مشهد، شقایق عطر، شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور، مقاومت، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت امیدیه و نفت تهران ۹ تیم حاضر در چهاردهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند.

*رده‌بندی کامل تیم ها تا پایان عصر روز نخست مرحله چهارم:

سرزمین موج های آبی مشهد – ۳۷۴۴ امتیاز

نفت تهران- ۳۳۸۱ امتیاز

مقاومت- ۳۱۶۶ امتیاز

شقایق عطر – ۳۱۴۴ امتیاز

موج تهران – ۳۱۰۸ امتیاز

بانک حکمت ایرانیان – ۲۶۹۲ امتیاز

ناجیان راستین البرز- ۲۳۹۴ امتیاز

شهید شوشتری آموزشگاههای نیشابور- ۲۳۳۱ امتیاز

نفت امیدیه- ۱۳۶۰ امتیاز

 

منبع: ایسنا

 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X