سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه از کاندیداتوری ریاست فدراسیون هندبال انصراف داد. مهندس احمد سعادتمند که برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام کرده بود، صبح امروز طی بیانیه ای خطاب به جامعه محترم هندبال ایران کناره گرفت.

سعادتمند به خاطر تیم والیبال از هندبال کنار رفت

در این بیانیه آمده است:

با وجود تمام علاقه و برنامه هایی که برای خدمت و ارتقاء جایگاه کنونی هندبال ایران داشتم، بنا به شرایط امروز باشگاه بانک سرمایه همچون قهرمانی تیم بانوان در لیگ برتر سال 95 و ضرورت اعزام نماینده ای شایسته برای مسابقات باشگاه های آسیا در کشور قزاقستان، در حال حاضر در برهه ای از زمان قرار گرفته ام که احساس می کنم می بایست با همه توان در کنار تیم پرافتخار والیبال مردان باشگاه بانک سرمایه باشم، تیمی که خود قهرمان آسیا و نماینده برتر این قاره کهن در جام باشگاه های جهان در کشور لهستان است، تیمی که هم اکنون در صحنه لیگ برتر کشور در فینال آن قرار دارد، تیمی که پر است از مردان دلاور که نه تنها بارها و بارها برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کرده است بلکه در عرصه اخلاق و جوانمردی نیز نمونه و یکی از بهترین ها است. لذا ضمن احترام به جامعه شریف و خدمتگزار هندبال و تمامی نامزدهای احراز ریاست فدراسیون از کاندیداتوری و شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال انصراف می دهم و برای خانواده محترم و شریف هندبال (پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان و داوران) کشور عزیزمان ایران و ریاست آینده این فدراسیون موفقیت و سربلندی را از خداوند منان خواستارم.


منبع : varzesh3.com

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X