سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

عدم بازگشت احسان بیاتی قهرمان وزنه برداری کشورمان پس از کسب مدال طلا به ایران, شایعه پناهندگی وی را تقویت کرده است.

احسان بیاتی به ایران بازنگشت!

احسان بیاتی وزنه‌بردار طلایی ایران در المپیک پیشکسوتان با کاروان ایران بازنگشته است تا شایعه پناهندگی وی بیشتر قوت بگیرد و این در حالی است که برخی از منابع آگاه در مورد ویزای 3 ماهه وی قبل از اعزام خبر می دهند.

 طبق شنیده‌های ما از یک منبع نزدیک به وزنه‌برداری کشور، داستان از این‌ قرار است که کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه‌برداری برای ورزشکاران اعزامی به نیوزلند ویزای 3 ماهه گرفته است و این موضوع بسیار واضح و مبرهن است که از قبل برای موضوعات این‌چنینی برنامه‌ریزی‌شده است وگرنه ورزشکاران در رقابت‌هایی مثل المپیک و جام جهانی فقط چند روز قبل و بعد مسابقات مجوز حضور در کشور میزبان را دارند.

حال اینکه ویزای 3 ماهه دلیلش چه بوده را باید مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری جواب بدهند.

به‌ هرحال به دلیل تاریخ ویزای احسان بیاتی به‌ احتمال فراوان شاید فدراسیون وزنه‌برداری وی را مجاب کند دوباره به ایران برگردد، اما اصل موضوع باید از سوی مسئولان ذیربط مورد بررسی قرار بگیرد و مسببین این بی‌احتیاطی در قبال ویزای 3 ماهه باید جوابگو باشند.

احسان بیاتی، وزنه‌بردار دسته 69 کیلوگرم که در رده سنی 35 – 40 سال موفق به کسب عنوان قهرمانی شده بود، پس از کسب مدال از کاروان ایران جدا شد و به ایران باز نگشت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: yjc.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X