تیم‌ملی والیبال ایران به اسلوونی سفر کرده و در آنجا سعید معروف و کواچ سرمربی سابق ایران با یکدیگر دیدار کردند.

دیدار کواچ با تیم ملی والیبال ایران

سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که اعلام کرده بود در زمان هدایت خود تنش هایی با سعید معروف داشته است، پس از مدت ها بالاخره در اسلوونی با کاپیتان ایران ملاقات کرد.

تیم‌ملی والیبال ایران هم اکنون در ماریبو اسلوونی به سر می برد تا ایگور کولاکوویچ اولین بازی‌های تدارکاتی خود را با شاگردان جدیدش تجربه کند. اولین بازی دو تیم شب گذشته انجام شد که ایران با نتیجه 3 بر 2 مغلوب میزبان شد.

نتیجه این دیدار اهمیت چندانی نداشت چراکه سرمربی دو تیم که به تازگی نفرات را تحویل گرفته‌اند مشغول محک زدن بازیکنان خود بودند. اما نکته بسیار مهم نیمکت حریف بود که اسلبودان کواچ هدایت تیم مقابل را به عهده داشت.

کواچ بهترین نتایج ملی خود را با ایران گرفت، نتایجی که دیگر نه برای او و نه برای  والیبال ایران تکرار نشد و در عین حال سخت‌ترین روزها از نظر تنش‌های موجود باز هم در زمان حضور او بود.
پایان کار کواچ و والیبال ایران جام‌جهانی ژاپن بود که از رفتار بازیکنان و صحبت‌های کواچ روی نیمکت کاملا تنش و اختلاف بین کادرفنی و بازیکنان پیدا بود که در نهایت پس از آن رویداد همکاری دو طرف با یکدیگر به پایان رسید.

در هنگام مطرح شدن جدایی کواچ از ایران همگی نظر به پایان کار مربی صرب با نیمکت ایران را داشتند اما صحبتی از وجود تنش بین بازیکنان و کادرفنی نمی‌شد که پس از گذشت مدتی ابتدا بازیکنان لب به سخن در مورد اختلافات گشودند و در نهایت کواچ به وجود ایجاد تنش بین او و بازیکنان، به خصوص سعید معروف کاپیتان تیم‌ملی اعتراف کرد.

اوج اختلافات زمانی مشخص شد که تیم‌ملی والیبال ایران برای اولین بار برای انجام بازی‌های لیگ جهانی به صربستان زادگاه کواچ رفت و در آن روزها تمام مربیانی که حتی یک بار روی نیمکت ایران نشسته بودند یا به هتل و یا به سالن آمدند تا با شاگردان خود دیدار تازه کنند. از زوران گاییچ، یوویتسا ستکویچ، دراگان و غیره گرفته تا کسانی که حتی روی نیمکت ایران به عنوان دستیار حضور داشتند خود را به کاروان ایران رساندند اما کواچ هیچ وقت به دیدن بازیکنان و یا اعضای کادرفنی نیامد.

پس از آن روزهای پرتنش و سنگین برای والیبالی که کواچ آن را رهبری می‌کرد این اولین دیدار دو طرف بود که در ماریبو اتفاق افتاد. اعتراف کواچ مبنی بر وجود تنش بین او و معروف تنها به یک ماه پیش بازمی‌گردد؛ اما در اسلوونی مرد صرب و بازیکنان ایران یک بار دیگر همدیگر را ملاقات کردند که اتفاقا این ملاقات بسیار صمیمانه و نزدیک بود.

با این حال برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که این در آغوش کشیدن‌ها به معنای عدم وجود هیچ مشکلی بین کواچ و بازیکنان ایران است. اما گفت‌وگوی ماه گذشته او حرف‌های دیگر می‌زد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دستگیری مارادونا بخاطر شکایت همسر جوانش!! دستگیری مارادونا بخاطر شکایت همسر جوانش!!

مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان در فرودگاه بوئنوس‌آیرس بخاطر شکایت همسر سابقش دستگیر شد

 
X