سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

تیم ملی والیبال جوانان ایران با کسب پیروزی سه بر صفر برابر چین توانست عنوان پنجمی جهان را کسب کند.

والیبال جوانان ایران پنجم جهان شد

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جوانان جهان از روز جمعه با حضور ۱۶ کشور آغاز شد. این دوره از مسابقات قهرمانی جوانان جهان به میزبانی دو شهر بوجویتسه و برنو در کشور چک برگزار می‌شود.

در پایان رقابت‌های دور نخست مقدماتی هشت تیم لهستان، کانادا، روسیه، کوبا، ایران، آرژانتین، برزیل و چین توانستند با کسب امتیازات لازم به دور دوم صعود کنند.

در مرحله دوم تیم‌های لهستان، چین، کوبا و ایران در گروه یک و تیم‌های برزیل، روسیه، کانادا و آرژانتین در گروه دوم به رقابت پرداختند و در پایان چهار تیم برزیل، روسیه، کوبا و لهستان به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در مرحله نیمه نهایی تیم های کوبا و لهستان توانستن با غلبه بر روسیه و برزیل موفق به صعود به دیدار فینال شدند.
در ادامه رقابت‌ ها و برای کسب عنوان پنجمی جهان تیم ملی ایران از ساعت ۱۶:۳۰ رو در روی دیگر نماینده آسیا، چین قرار گرفت. در پایان این دیدار جوانان ایران بار دیگر توانستند قهرمان آسیا را شکست دهند و به عنوتن با ارزش پنجمی جهان دست یابند.

شاگردان بهروز عطایی این بار به راحتی و در سه ست پیاپی چین را معلوب کردند و موفق شدند با کسب عنوان پنجمی جهان ناکامی در نیمه نهایی را به فراموشی بسپارند.

جوانان ایران ست‌های این بازی را با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱به سود خود به پایان رساندند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X