سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

تست دوپینگ دو تکواندوکار ایرانی حاضر در جام باشگاه‌های آسیا مثبت اعلام شد که متاسفانه یکی از این ملی پوشان اخیرا در یک رویداد مهم بین المللی مدال آور بوده است.

تست دوپینگ تکواندو کاران ایرانی مثبت اعلام شد!

هفتمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا در حالی 24 و 25 فروردین سال 96 به میزبانی ساری برگزار شد که درجریان این مسابقات ، از بعضی هوگوپوشان حاضردراین رقابت‌ها آزمایش تست دوپینگ گرفته شد که پس از مدتی نتیجه آزمایش ‌ها اعلام و تست دوپینگ دو تکواندوکار ایرانی مثبت اعلام شده است.

پس از آنکه نزدیک به هشت ماه  قبل ، یک عضو تیم ملی به دلیل استفاده از مواد ممنوعه با محرومیت سنگین مواجه شد ، این دومین باراست که نتیجه آزمایش تکواندوکاران مثبت اعلام می شود که در نوع خود یک آمار بی سابقه به شمار می رود.

برهمین اساس فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای به تهران خواستار توضیح مسئولان فدراسیون تکواندو در این مورد شد .  شنیده می شود یکی از دو تکواندوکار مذکور در ترکیب تیم ملی طی ماه های گذشته موفق به کسب مدال هم شده است.

اینکه مدت محرومیت این دو تکواندوکار چه میزان است و آیا مدال این هوگوپوش ایرانی درمسابقات اخیر پس گرفته می شود یا خیرمشخص نیست !


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X