سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

تیم تکواندو ایران در اولین روز از اولین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو موفق به کسب 5 مدال شد.

مدال های ایران در مسابقات تکواندو بین المللی ازبکستان

روز نخست از اولین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو با کسب یک طلا، یک نقره و سه برنز برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

این دوه از مسابقات با حضور ۳۰۷ تکواندوکار از ۱۹ کشور در سالن «یونیورسال» تاشکند جریان دارد که در پایان روز نخست از رقابتهای رده سنی بزرگسالان احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم مدال برنز گروه مردان را کسب کردند.

در گروه زنان نیز کیانا اخوان در وزن ۴۶- کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و فاطمه مداحی در وزن ۴۶- کیلوگرم و سودابه پورصادقی در وزن ۴۹- کیلوگرم صاحب گردن آویز برنز شدند.

در بخش مردان امیرحسین ساسان، عرفان ناظمی و پوریا عرفانیان در وزن ۸۰- کیلوگرم از کسب مدال بازماندند. همچنین سعیده وکیلی در وزن ۴۶- کیلوگرم، فاطمه اموری در وزن ۵۳- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن ۵۷- کیلوگرم، فاطمه روحانی در وزن ۶۷- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن ۷۳+ کیلوگرم نیز با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت‌ها خارج شدند.

امروز (یکشنبه) و در دومین روز این دوره از مسابقات مهدی اسحاقی و ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، محمدصادق دهقانی و حمیدرضا هادیان در وزن ۵۸- کیلوگرم، آریان محمدی، مهدی یوسفی و سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، سالار وحیدی و علیراض علیاری در وزن ۶۸- کیلوگرم،مهدی جلالی و سیداحمد خسروفر در وزن ۷۴- کیلوگرم در گروه مردان و زهرا شجاعی و حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

در پایان این رقابتها نفراتی که موفق به کسب مدال شوند جواز حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا را در سال ۲۰۱۸ کسب می کنند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: mehrnews.com


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخشمذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخش

یک خبرنگار انگلیسی از احتمال انتقال علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون به آژاکس هلند خبر داده است

 
X