سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

فدراسیون بسکتبال ایران در اشتباهی عجیب شانس حضور تیم سه نفره ایران در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا را از بین برد.

انصراف اجباری بسکتبال ایران

سازمان تیم‌های ملی بسکتبال ایران با مدیریت محمدرضا محشون برادر رئیس فدراسیون ابتدای شهریور لیست تیم سه نفره ایران برای حضور در این مسابقات را اعلام کرد. قرار بود سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی و روزبه ارغوان با هدایت قاسم کیانی سخنگوی فدراسیون راهی این مسابقات شوند.

این نفرات که در ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشتند بعد از پایان این مسابقات با تیم‌های باشگاهی‌شان قرارداد امضا کرده‌اند. از این نفرات سجاد مشایخی و بهنام یخچالی با پتروشیمی و محمدجمشیدی با نفت تهران قرارداد امضا کرده‌اند. مشایخی و یخچالی باید تیمشان را در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا همراهی کنند و نمی‌توانند اواخر شهریور با تیم سه نفره راهی ازبکستان شوند.

کمیته برگزاری رقابت‌های داخل سالن آسیا با تغییر لیست ایران در این رقابت‌ها موافقت نکرده و ایران هم مجبور شده از حضور در این رقابت‌ها انصراف دهد.
نکته جالب اینکه برنامه رقابت‌های باشگاه‌های آسیا از ماه‌ها پیش اعلام شده و سازمان تیم‌های ملی در جریان حضور ملی‌پوشان عضو تیم پتروشیمی در این رقابت‌ها بوده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X