سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

سیدمحمد پولادگر برای پنجمین دوره متوالی به عنوان رییس فدراسیون تکواندو انتخاب شد!

برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو

سیدمحمد پولادگر با کسب 41 رای توانست به عنوان رئیس 4 سال آتی این فدراسیون انتخاب شود.

در این انتخابات 7 کاندیدا به نام های مسعود امینی باغبادرانی، سیدمحمد پولادگر، سیروس رضایی لیماهی، علیرضا صیاد، لقمان کشاورز، مختار کلانتری و جمشید محمدی سهرابی برای صندلی ریاست فدراسیون تکواندو با هم رقابت کردند.

پیش از برگزاری مجمع شایعاتی مبنی بر کناره گیری سیدمحمد پولادگر از انتخاب مطرح شد اما پولادگر در ابتدای جلشه پشت تریبون رفت و این شایعه را  تکذیب کرد و تاکید نمود که هیچ تصمیمی برای انصراف ندارد و با قدرت در انتخابات باقی خواهد ماند. بعد از صحبت های پولادگر،  سه تن از کاندیداها به نام های مسعود امینی، سیروس رضایی و علیرضا صیاد به سود پولادگر صحبت کرده و از او حمایت کردند.

بعد از پولادگر نوبت به مختار کلانتری رسید و او پس از صحبت درگوشی با داورزنی به پشت تریبون رفت و انصراف خود را اعلام کرد. پس از او جمشید سهرابی و لقمان کشاورز نیز در اعتراض به بی عدالتی از انتخابات کناره گیری کردند و هر سه مجمع را ترک گفتند.

در نهایت انتخابات بین سه کاندیدا به نام های سیروس رضایی، مسعود امینی و سیدمحمد پولادگر برگزار شد.

در مجمع 43 نفر هم حق رای داشتند که در پایان رای گیری، محمد پولادگر با کسب 41 رای به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو برای ۴ سال آتی انتخاب شد. سیروس رضایی نیز یک رای آورد و یک رای نیز سفید بود.

بدین ترتیب پولادگر وارد پنجمین دوره متوالی ریاست خود در فدراسیون تکواندو شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:خبرورزشی


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X