فدراسیون دو و میدانی قرار بوده است که نفری 280 هزار تومان به زنان ملی پوش پرداخت کند اما همچنان خبری از پرداخت این پول نیست!

طلب ٢٨٠‌هزار تومانی دختران دو و میدانی!

تیم‌ملی دوومیدانی زنان که هفته آینده باید در رقابت‌های داخل سالن آسیا شرکت کند، با مشکلات عجیبی روبه‌رو است؛ به دلیل مشکلات مالی و تغذیه تمرینات به مرز تعطیلی کشیده شده و مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار این ملی‌پوشان است.

هانیه ثمری یکی از ملی‌پوشان دوومیدانی ایران درباره مشکلات موجود که منجر به تعطیلی تمرینات شده است، عنوان کرد: «قرار بود در ارومیه برای ملی‌پوشان اردو بگذارند، برای آقایان این اردوها برگزار شد، اما برای دختران گفته شد که هر کسی در استان خود تمرین کند. قرار بود روزانه ٤٠‌هزار تومان به مدت یک هفته‌ (جمعا ٢٨٠‌هزار تومان) هزینه غذا به ملی پوشان در این هفته‌ داده شود اما هنوز این پول به ما پرداخت نشده و معلوم نیست که بدهند یا نه. اردوها هم متمرکز برگزار نشد و هیچ دلیلی نیاوردند. از طرف دیگر پیست آفتاب تهران هم تحت تعمیر است و کارگران آن‌جا مشغول کارند و در شرایط سختی می‌توانیم خود را آماده کنیم.»


واکنش رئیس فدراسیون

مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی درباره مشکلات زنان دوومیدانی اینچنین توضیح می‌دهد: «ما برای پسران نیز ٢٨٠‌هزار تومان پول غذا دادیم. مشکل خاصی وجود ندارد و کارها رو به روال است. رئیس هیأت هر استان ورزشکاران خود را رصد می‌کند و برای ملی‌پوشان هزینه خواهد کرد. سالن آفتاب نیز هشتم بهمن‌ماه آماده می‌شود و ملی‌پوشان دختر می‌توانند بدون هیچ مشکلی کارشان را در این پیست جلو ببرند.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
تبریک عاشقانه بازیکن آلمانی استقلال به همسرش به مناسبت سالگرد ازدواج شان! عکس
مارکوس نیومایر بازیکن جدید استقلال, با انتشار عکس و متنی, سالگرد ازدواج شان را به همسرش تبریک گفت

 

X