سهیلا منصوریان این روزها در چین حضور داشته و در لیگ حرفه ای ووشوی چین به رقابت می پردازد

رقابت سهیلا منصوریان در لیگ حرفه ای ووشوی چین

سهیلا منصوریان با شروع فصل جدید لیگ حرفه‌ای ووشوی چین، لژیونر ایرانی تیم چانگ شاه شد. با برگزاری هفته دوم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای ووشوی چین، سهیلا منصوریان در اولین مبارزه با مون بائو قهرمان نامدار چینی به پیروزی رسید.

سهیلا می‌گوید‌: «با ورود به چین بلافاصله تمرینات را شروع کردم که به خاطر آسیب‌دیدگی مینیسک با فیزیوتراپی و آب‌درمانی مصدومیتم را برطرف کردم. به همین دلیل با تصمیم کادر فنی هفته اول مسابقات استراحت داشتم، اما با تأیید پزشک برای هفته دوم اجازه مبارزه گرفتم.»

سهیلا منصوریان ادامه می‌دهد‌: «به خاطر ضربه‌ای که به مینیسک پایم وارد شده بود، احتمال داشت برای همیشه دنیای قهرمانی را از دست بدهم، اما با تدبیر کادر فنی تیم چانگ شاه برای مسابقه آماده شدم به همین دلیل پس از تمرینات یک تایم بیشتر از هم‌تیمی‌هایم تمرین می‌کردم، حتی در خوابگاه هم تمرینات زانو را انجام می‌دادم تا آسیب‌دیدگی‌ام زودتر خوب شود.»


لژیونر ایرانی ووشو از شکست سانداکار چینی حرف می‌زند‌: «مون بائو یکی از بازیکنان خوب و مطرح چین است که طلای قهرمانی جوانان آسیا را دارد و چند سالی است حرفه‌ای مبارزه می‌کند. او در این مدت همواره پیروز میدان بوده و تنها یک باخت آن هم مقابل وان سو در کارنامه اش به ثبت رسانده است، اما خیلی خوشحالم بعد از باخت در راند اول با راهنمایی مربی‌ام توانستم در اولین مسابقه او را شکست دهم و این برای من تجربه خوبی بود.»

سهیلا منصوریان با انگیزه‌تر از قبل تمریناتش را دنبال می‌کند‌: «مبارزه با چینی‌ها برایم درس‌های زیادی دارد تا بتوانم روز به روز پیشرفت کنم و تجربیاتم را افزایش دهم. با بردی که مقابل مون بائو قهرمان نامدار چینی به دست آوردم، باورم شد چیزی از چینی‌ها کم نداریم.»

او به استرس قبل از بازی اشاره می‌کند: «قبل از شروع مبارزه مقداری استرس داشتم که با کمک کادر فنی برطرف شد و پیروزی‌ام مقابل حریف رقم خورد. از این برد خوشحالم، چون راه زیادی برای رسیدن به اهداف و آرزوهایم در ووشو دارم که حضور موفق در لیگ چین کمک زیادی به من در این مسیر سخت می‌کند.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X