الهه منصوریان حریف خود را که قبل از بازی به ورزشکار کشورمان توهین کرده بود شکست داد

پیروزی الهه منصوریان مقابل حریف چینی

الهه منصوریان، لژیونر ایرانی تیم شانگ‌های چین قبل از مسابقه با حریفش درگیر شدند و کار به کتک‌کاری کشید. همین موضوع خیلی از اسپانسر‌ها را ترغیب کرد تا میزبانی مبارزه بعدی این دو سانداکار را برعهده بگیرند.

الهه منصوریان که با جدایی از چانگ چونگ چین، امسال با شانگ‌های قرارداد ۶ ماهه امضا کرده، در گفتگویی درباره دلایل جدایی از چانگ چونگ، کتک‌کاری با حریف چینی قبل از شروع مسابقه و برنامه‌های آینده اش حرف زد.


* دلیل جدایی شما از چانگ چونگ چه بود؟

چانگ چونگ شهر سردسیری است و مردم خونسردی دارد، اما مردم شانگ‌های رفتار خوبی با توریست‌ها دارند، ضمن اینکه پیشنهاد خوبی هم داشتم به همین دلیل ترجیح دادم امسال با شانگ‌های قرارداد امضا کنم.

* خیلی راحت رضایتنامه گرفتید؟
مدیر باشگاه چانگ‌چونگ به شین رفت و این جدایی یکسری نابسامانی رقم زد. اختلافات درونی تیم آن‌قدر زیاد شد که نمی‌توانستیم ادامه بدهیم. آن‌ها حتی خواستار جذب عرفان آهنگریان بودند، اما خبر ندارم که عرفان پیشنهاد آن‌ها را قبول کرد یا خیر.

* موقعیت تیم شانگ‌های چطور است؟
شانگ‌های به مرحله یک‌چهارم رقابت‌ها صعود کرده است. این تیم سال‌های گذشته چندان قدرتمند نبود، اما امسال با جذب اسپانسر و شرایطی که دارد یک تیم قدرتمند تشکیل دادند. جالب است که از سه مربی تیم شانگهای، یکی نفر تایلندی است.

* دلیل درگیری با حریف چینی چه بود؟
قبل از بازی، حریفم به زبان چینی به من فحاشی کرد. به او گفتم در زمین مسابقه جوابت را می‌دهم. این را که گفتم، با سر به صورتم زد و دعوای‌مان شد. او با اینکه کارش خیلی خوب است، اما اخلاق ندارد. بعد از این اتفاق نمی‌خواستم بازی کنم، اما به خاطر قراردادی که با تیم شانگ‌های داشتم مسابقه دادم. او به خاطر همین رفتارش کارت گرفت و پس از پایان بازی که به نفع من تمام شد دوباره بیرون زمین با من دعوا کرد و گفت بازی ناعادلانه بود.

* با این شرایط مبارزه جنجالی‌ای داشتید؟
بله، این بازی خیلی جنجالی شد. به زبان چینی به او گفتم من در ایران بهترین هستم و حالا که به چین آمده‌ام، دوست دارم با بهترین‌های چین مسابقه بدهم، نه هر بازیکن بی‌اخلاقی. او هم گفت اگر الهه بهترین است، در وزن خودم و در شهر خودم با من مبارزه کند. همین موضوع باعث شد کمپانی‌های مختلفی داوطلب برگزاری بازی بعدی ما شوند و من تصمیم‌گیری نهایی را برعهده باشگاه شانگ‌های گذاشتم و آن‌ها هم قبول کردند و حتی تبلیغات را هم شروع کردند و قراراست در آینده نزدیک با هم مبارزه کنیم.

* پس باید منتظر یک بازی انتقامی بود؟
شکست او مقابل یک غیرچینی عصبانی‌اش کرد و شروع به کری‌خوانی کرد. من این را در خودم می‌بینم و دوست ندارم وقتی کسی من را به مبارزه دعوت می‌کند، عقب بکشم. به همین دلیل با او مبارزه می‌کنم و شکستش می‌دهم تا دیگر برایم کری نخواند.

* چرا از سهیلا جدا شدید؟
خیلی دوست داشتم کنار خواهرم سهیلا بمانم، اما پیشنهاد چانگ‌شاه برای سهیلا خیلی خوب بود و نمی‌خواستم این فرصت را از دست بدهد. با اینکه می‌دانم سهیلا به خاطر تنهایی شرایط سختی را تحمل می‌کند و در روز‌های تعطیل خیلی به او سخت می‌گذرد.

* احتمال دارد با سهیلا مبارزه کنید؟
احتمال این اتفاق وجود دارد و فکر می‌کنم چینی‌ها هم دوست داشته باشند رقابت ما را ببینند، اما دوست ندارم با سهیلا رودرو شوم. البته سهیلا دیگر سهیلای قبل نیست و امروز با قاطعیت نمی‌توانم بگویم مقابلش برنده می‌شوم. او سانداکار فوق العاده‌ای است به‌خصوص که وزنش را تغییر داده و در سنگین وزن مبارزه می‌کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X