شهرام محمودی سوپر استار والیبال بعد از ۳ سال دوری به تیم ملی برگشت

بازگشت شهرام محمودی به تیم ملی والیبال

شهرام محمودی پشت‌خط‌زن تیم ملی بعد از المپیک به خاطر مصدومیت کمرش و البته استراحت قید تیم ملی را زد چرا که معتقد بود به خاطر مصدومیتش نمی‌تواند زندگی حرفه‌ای اش را داشته باشد.

هر چند همان موقع هم گفته بود: «این رفتن به منزله خداحافظی همیشگی نیست و تنها می‌رود تا استراحت کند.» برای او، اما تحمل دوری سخت بود.

سوپراستار والیبال به خاطر همین با اینکه فصل قبل لیگ برتر را با بدشانسی و مصدومیت تمام کرد، اما همان موقع درخواستش برای برگشت به تیم ملی را با امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی مطرح کرد. خوش‌خبر هم درخواست او را به ایگور کولاکوویچ سرمربی، تیم ملی اطلاع داد و بعد هم نتیجه اش جلسه شهرام محمودی با سرمربی بود که با OK او اسم پشت‌خط‌زن تیم ملی به جمع اردونشینان اضافه شد. امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی قضیه را این‌طور توضیح می‌دهد: «شهرام تمایل زیادی برای برگشت به اردو و کمک به تیم ملی داشت. با من صحبت کرد و من هم به سرمربی تیم ملی گفتم.

او هم گفت حرف‌های شهرام را می‌شنود. کولاکوویچ می‌خواست بداند محمودی چقدر انگیزه دارد و چه می‌خواهد. از طرفی به خاطر نیاز تیم در این پست و دست تنهایی امیر غفور و فاصله زیادش با صابر کاظمی ذخیره، سرمربی موافقت کرد تا شهرام به اردو برگردد. البته کولاکوویچ برنامه‌های تیم ملی و ترافیک کاری امسال تیم را به او داد.»

با این حساب هر چند او هم عصر فردا به اردو می‌آید، اما باز هم مصدومیت اجازه نمی‌دهد تا دو ماهی تمرین کند. سرپرست تیم ملی با تأیید می‌گوید: «البته هنوز مصدومیت پای شهرام محمودی برطرف نشده است، اما او فردا که همراه بقیه به اردو می‌آید زیر نظر سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم تمریناتش را انجام می‌دهد، اما از حالا واضح است که شهرام محمودی در لیگ ملت‌ها با تیم نیست تا با تمرین و ریکاوری برای مرحله اول و دوم انتخابی المپیک و جام ملت‌های آسیا آماده شود.»

خوش‌خبر، اما حضور پشت‌خط‌زن با تجربه ملی‌پوش در اردو را به فال نیک می‌گیرد: «برگشت شهرام اتفاق خیلی خوبی است. من خیلی خوشحال شدم. بالاخره او قبلاً به خاطر شرایط بدنی اش مدتی کنار ماند، اما حالا دوباره وضعیتش بهتر شده و برمی‌گردد، خبر خوشی است چراکه تیم در رقابت‌های حساس امسال به او نیاز دارد.»
سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی والیبال در این‌باره می‌گوید: «مصدوم خاصی بین بازیکنان دعوت شده نداریم به جز شهرام محمودی که عصر فردا با شروع اردو باید برنامه درمانی برایش تنظیم کنیم، اما فکر می‌کنم برای آمادگی کامل دو ماه کار دارد. البته مصدومیت شهرام، مثل لیگ برتر حاد نیست ولی باید به خاطر رقابت‌های حساس و ترافیک زیاد مسابقات کاملاً آماده شود.».گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X