حمله وحشتناک با قمه و چاقو به قهرمان بدنسازی ایران
مهدی عامری، ورزشکار با استعداد و خوش سیمای کشورمان مورد حمله چند اوباش ناشناس قرار گرفت

حمله به مهدی عامری قهرمان پرورش اندام

مهدی عامری از چهره‌های شناخته شده پرورش اندام کشورمان است که سال گذشته موفق شد در مسابقات بین اللملی تونس مدال طلا را از آن خود کند.

عامری حوالی ساعت ۲ بامداد جمعه گذشته در حال بازگشت به منزل خود بود که با ۲ فرد ناشناس مواجه می‌شود. افراد مورد نظر که سوار بر خودروی پراید و در کنار ماشین لاکچری مهدی عامری در حال رانندگی بودند ابتدا شروع به تعریف و تمجید ساختگی از وی می‌کنند.

چیزی نمی‌گذرد که تعریف و تمجید‌ها رنگ و بوی توهین به خود گرفته و در پشت اولین چراغ قرمز سرنشینان پراید به قصد نزاع از اتومبیل پراید خود پیاده می‌شوند. ضاربان که مجهز به قمه و ادوات ضرب و جرح بودند با به کار بردن الفاظ رکیک و رجز خوانی خطاب به مهدی عامری فریاد می‌زنند که از خودروی خود پیاده شده و به زورآزمایی با آن‌ها بپردازد.

بدنساز جوان که به قصد آرام کردن ۲ فرد ناشناس از اتومبیل خود پیاده شده بود در همان اولین لحظه متوجه حالت غیر طبیعی آن‌ها می‌شود که متاسفانه مورد اصابت ضربات قمه قرار می‌گیرد. ضارب که یک همراه نیز با خود داشته است بلافاصله سوار بر ماشین پراید خود شده و محل حادثه را ترک می‌کنند.

لازم به ذکر است که خوشبختانه در حال حاضر مهدی عامری در وضعیت رضایت بخشی به سر برده و خطر رفع شده است. البته جستجو‌ها برای یافتن ضاربین کماکان ادامه دارد و تا به این لحظه هویت آن‌ها شناسایی نشده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی