کانر مک‌گرگور فایتر پرحاشیه و بازنشسته با درآمد خوبی که از مبارزاتش داشته چند عمارت در شهرهای مختلف خریده است

خانه‌های میلیاردی مک گرگور چقدر می‌ارزد؟

کانر مک گرگور اخیراً با انتشار توییتی اعلام کرد دیگر قصد ندارد در مبارزات شرکت کند و بهترین فرصت را برای خداحافظی از دنیای UFC الان برشمرد. مک گرگور در شرایطی توانست از کنار مبارزات در قفس صاحب ثروت میلیون دلاری شود که ۳۱ سال بیشتر ندارد.

مغز اقتصادی او به همان اندازه که در رینگ کار می‌کرد برای درآمدزایی هم کار کرد تا جایی که او حالا سه عمارت بزرگ در سه کشور مختلف دارد.

ایرلند
برای مک گرگور که زادگاهش ایرلند است خیلی مهم بود که بخواهد خانه‌ای مجلل در آنجا خریداری کند. او سال گذشته مبلغ ۲ میلیون پوند برای خرید خانه صرف کرد. خانه‌ای که متعلق به پسر آلبرت رینولدز، سیاستمدار فقید این کشور بود. پنج اتاق خواب، شش سروریس بهداشتی مجزا، سالن غذاخوری و پذیرایی، اتاق بازی رایانه‌ای و باشگاه ورزشی همراه با سالن بیلیارد از جمله امکانات این خانه بود.

ماربیا
وقتی به این نتیجه می‌رسی که پولدار شدی، دیگر فقط ایرلند محل سکونت تو نخواهد بود. کانر در سال ۲۰۱۸ موفق شد یک عمارت شیک را در منطقه ماربیا اسپانیا به ارزش ۱,۳ میلیون پوند خریداری کند. بهار و تابستان بهترین زمان برای رفتن به آنجا و لذت بردن از هوای آفتابی همراه با خانواده است. این خانه هم امکانات متعددی همچون باشگاه ورزشی، استخر و سالن پذیرایی بزرگ دارد.

لاس وگاس
اکثر مبارزات مک‌ گرگور در منطقه نوادا در لاس وگاس برگزار می‌شد. به همین دلیل او در سال ۲۰۱۵ خانه‌ای در آن منطقه خرید تا برای سکونت مشکلی نداشته باشد. در این خانه سالن ورزشی و استخر بزرگ، زمین گلف، اتاق خواب کامل و... وجود داشت. حالا که کانر دیگر مسابقه نمی‌دهد بعید نیست در آینده بخواهد آن خانه را به فروش برساند.

جت اسکی در ایرلند
زندگی مک گرگور بعد از بازنشستگی به لاکچری‌ترین شکل ممکن می‌گذرد. او در حال حاضر در ایرلند به سر می‌برد. تفریح موردعلاقه او‌ هم جت اسکی است که طرفدار پروپا قرصش است. او این روزها به دور از هیاهو مشغول لذت بردن از زندگی در ایرلند هست و با آرامش طعم زندگی کامل بدون مبارزه را می‌چشد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabarvarzeshi.com


 
 

X