قائم مقام باشگاه پرسپولیس از باشگاه النصر عربستان دیدن کرد و با استقبال گرم روسای این باشگاه مواجه شد.

پرسپولیس در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه در ورزشگاه خانگی النصر به میدان می‌رود؛ دیداری که برای دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است.

اسماعیل نژادفلاح، قائم مقام باشگاه پرسپولیس که همراه این تیم به عربستان مسافرت کرده است از باشگاه النصر دیدن کرد و با استقبال گرم روسای این باشگاه روبرو شد. نژاد فلاح به باشگاه النصر رفت تا از نزدیک با این باشگاه آشنا شد. "فیصل بن ترکی بن ناصر" رئیس باشگاه النصر و "فهد المشیقح"، نایب رئیس این باشگاه عربستانی از نژادفلاح استقبال کر‌دند و گفت‌وگویی صمیمی بین ‌آنها صورت گرفت.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: از این که با استقبال گرم باشگاه النصر روبرو شدیم خوشحال هستم. از زمانی که وارد عربستان شدیم تا الان به خوبی از ما ‌استقبال شد و اصلا احساس نگرانی نداشتیم. خوشحالم که از باشگاه النصر دیدن کردم و از نزدیک با امکانات این باشگاه آشنا شدم. باشگاه النصر پیشرفت خوبی داشته است. آنها به خوبی از ما استقبال کردند و امیدوارم این فرصت برای ما فراهم شود تا در تهران از آنها استقبال کنیم.

در این گروه پرسپولیس با 6 امتیاز در صدر قرار دارد. النصر هم با دو امتیاز در جایگاه دوم است و به شدت به دنبال کسب نخستین پیروزی خود در دیدار برابر پرسپولیس است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟ دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟

مارک ویلموتس با قراردادی نسبتا سنگین به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شده است

 
X