مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس حتی با وجود پیشنهاد اغواکننده تیم قطری حاضر به درآوردن پیراهن سرخ نیست.

شنیدیم که باشگاه لخویا به مهدی طارمی یک پیشنهاد 600 هزار دلاری ارائه داده. وقتی از خود مهاجم پرسپولیس این مساله را جویا شدیم او در ابتدا انکار کرد اما با اصرار ما گفت: «من از این موضوع اطلاعی نداشتم مدیر برنامه هایم من را در جریان این پیشنهاد قرار داد اما حاضر نیستم به تیم قطری بروم چون می خواهم تا انتهای فصل صبر کنم و بعد بهترین تصمیم را بگیرم.»

از طارمی همچنین در خصوص پیشنهاد هلندی اش پرسیدیم که وی باز هم دوست نداشت درباره آن صحبت کند اما پس از پافشاری ما گفت: «از این پیشنهاد هم خبر نداشتم مدیر برنامه هایم بیشتر از جزئیات آن مطلع است. چند روز پیش این پیشنهاد ارائه شده اما به آن هم فکر نمی کنم.»

مهاجم پرسپولیس در پاسخ  به این سوال که فصل بعد با این شرایط در پرسپولیس خواهد بود یا نه؟ گفت: «من فصل بعد حتما در پرسپولیس خواهم ماند چون فکر می کنم برای رسیدن به تیم های مطرح اروپایی بهتر است ابتدا در تیم ملی ایران جایگاهی برای خودم پیدا کنم. بنابراین فصل آینده همچنان پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهم داشت تا به اهدافم برسم.»


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir



 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X