سیمرغسیمرغ
sport-top-1

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس می‌گوید اگر قرار باشد یک ثانیه دیگر در باشگاه پرسپولیس حضور داشته باشد با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

حمیدرضا سیاسی درباره حضورش در روز دوشنبه (امروز) در باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: من به باشگاه آمدم تا از اتفاقات اخیر مطلع شوم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا به باشگاه آمده‌اید تا با درخشان و عبدی تسویه حساب کنید؟ گفت: وقتی به باشگاه آمده‌ام باید مسئولیت‌های خودم را انجام دهم. اگر نیاز به تسویه حساب باشد فردا این کار را انجام می‌دهیم اما باید درباره کادرفنی بگویم که کمیته‌ فنی درباره آن نظر می‌دهد.

سیاسی درباره این که چرا نژادفلاح به باشگاه نیامده است؟ گفت: من فکر کردم که او با تیم به قطر رفته و از این موضوع اطلاعی ندارم. من روز گذشته با نژادفلاح تماس گرفتم اما گفت که در کلاس دانشگاه است و نمی‌تواند صحبت کند به همین دلیل منتظر هستم با او تماس بگیرم و گفت‌وگو کنیم. من اگر قرار باشد یک ثانیه دیگر در باشگاه حضور داشته باشم این یک ثانیه را هم با قدرت به کارم ادامه می‌دهم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X