تتت

محمد حسین نژادفلاح تاکید کرد، باشگاه پرسپولیس به حکم صادره درباره محمدرضا خانزاده و سوشا مکانی اعتراض خواهد کرد.

نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس ادامه داد: محرومیت 9 ماهه محمدرضا خانزاده و محرومیت سه جلسه‌ای و تعلیقی سوشا مکانی قابل باور نیست. هرگز تصور نمی‌کردیم بخواهند چنین حکم بسیار سنگین و غافلگیرانه‌ای صادر کنند.

وی افزود: خانزاده ابراز ندامت کرده و از سوی باشگاه نیز 30 درصد جریمه نقدی شده و تا اطلاع ثانوی نیز حق بازی کردن ندارد. نباید احکامی صادر شود که باشگاه متضرر شود، بلکه در وهله اول باید ضرر و زیان به بازیکن وارد شود و بعد هم احکامی در نظر گرفته شود که بازیکن را به خود بیاورد. در مواردی بازیکنان فوتبال تخلفاتی داشتند به مراتب حادتر از این موضوع ولی احکامی صادر شده که با حکم صادر شده درباره خانزاده قابل مقایسه نیست.

نژادفلاح تصریح کرد: با آقای محمدزاده صحبت خواهم کرد و ما پیگیر خواهیم شد و به حکم صادره معترض هستیم و ادله‌های فراوانی نیز داریم. در مقایسه با موارد دیگر، این حکم بسیار بسیار سختگیرانه بوده است.

نژادفلاح در پایان گفت: حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و امروز آنها را مطرح خواهیم کرد. فقط باید بگویم چنین حکمی کم لطفی در حق پرسپولیس و هوادارانش است و از زوایای مختلف قابل بررسی است. نکاتی را با آقای محمدزاده در میان می‌گذارم و پس از آن صحبت خواهم کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X