تتت

محمدحسین نژاد‌فلاح گفت: برانکو با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند با باشگاه دیگری مذاکره کند و تهدید او را جدی نمی‌دانم.

محمدحسین نژاد‌فلاح درباره صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ مبنی بر احتمال جدایی از پر‌سپولیس، اظها‌ر کرد: وقتی یک بازیکن با سابقه چندین سال حضور در تیم قراردادش به پایان می‌رسد و شما می‌خواهید قرارداد او را تمدید کنید، باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به او بپردازید. معمولا اگر این مبلغ پرداخت نشود آن بازیکن به هیچ عنوان قراردادش را امضا نمی‌کند. این در حالی است برانکو ایوانکوویچ زمانی که با ما قرارداد بست هچ گونه پیش‌پرداختی دریافت نکرد و با جان و دل برای تیم پر‌سپولیس کار کرد. به او حق می‌دهم که از دست ما ناراحت باشد و به دنبال دریافت مطالباتش باشد. ان‌شا‌ء‌الله مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنیم تا او هم به ایران برگردد و کارش را انجام دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا در چهار روز باقی‌مانده مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنید؟ ا‌ضافه‌ کرد‌: قائل به زمان نیستم اما مطمئنا در ظرف کوتاه‌ترین زمانی که برای ما امکان دارد، مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنیم. شاید همین فردا پول به حسابمان برسد و بتوانیم به حساب برانکو واریز کنیم. البته من تهدید برانکو را جدی نمی‌دانم چرا که او با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند با باشگاه‌های دیگر مذاکره کند.

قائم مقام باشگاه پر‌سپولیس درباره شایعه مذاکره‌اش با افشین پیروانی نیز خاطر‌ نشان کرد: نمی‌دانم که این شایعه از کجا آمده است اما قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم. هیچ مذاکره‌ای با افشین پیروانی انجام نداده‌ام.

نژاد‌فلاح درباره لیست خرید و همین طور مازاد پر‌سپولیس هم تصریح کرد: ما هیچ لیستی از برانکو دریافت نکرده‌ایم اما با توجه به جلساتی که طی ماه‌های گذشته با او داشتیم نقطه نظراتش را درباره بازیکنان به خوبی می‌دانیم به طوری که تشخیص می‌دهیم که چه بازیکنی از تیم ما برود و چه بازیکنی بماند، حتی اینکه چه بازیکنانی باید برای تیم جذب شوند. مطمئنا بهترین نفرات ممکن را در فصل نقل و انتقالات به پر‌سپولیس می‌آورم. البته بهترین نفرات معنی اش این نیست که گران‌ترین بازیکنان را جذب خواهم کرد بلکه منظورم این است که در هر پستی بهترین بازیکنان را جذب می‌کنم تا تیم توازن خوبی در همه پست‌ها داشته باشد. گاهی اوقات یک مدیر، مهاجم خیلی خوبی می آورد اما در پست د‌ر‌وازه‌بان بازیکن خوبی ندارد. به اعتقاد من تیم باید در همه پست‌ها توازن داشته باشد.

قائم مقام باشگاه پر‌سپولیس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حسین هدایتی در زمان انعقاد قرارداد برانکو متعهد به پرداخت مبلغ قرارداد او شده بود، خاطر‌ نشان کرد: هدایتی خیلی به پر‌سپولیس و همین طور هو‌اد‌ا‌ران این تیم علاقمند است. در زمانی که مذاکرات ما با برانکو در جریان بود او احتمال می‌داد به عضویت هیات مدیره درآید و یا در زمان واگذاری باشگاه شانس بیشتری برای خرید این باشگاه داشته باشد. به خاطر همین موضوع، مساعدت ویژه‌ای کرد تا ما بتوانیم با برانکو قرارداد امضا کنیم. او در آن زمان قول داد که تعهدات مالی برانکو را بپردازد اما زمانی که می‌بیند که هیچ کدام از زحماتش دیده نمی‌شود و در رابطه با واگذاری هم نتوانست باشگاه را در اختیار بگیرد، به تعهدات خود عمل نکرد. البته مذاکراتی با نصرا... سجادی انجام داده‌ام که حاصلش این بود که او قول‌هایی را به من داد تا هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مطالبات برانکو پرداخت شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای جذب مهدی رحمتی مذاکره ای با او داشته اید؟ گفت: رحمتی یکی از د‌ر‌وازه‌بان خوب ایران است اما تا زمانی که قرارداد بازیکنی نهایی نشود، مذاکره با هیچ بازیکنی را رسانه‌ای نخواهیم کرد.

قائم مقام باشگاه پر‌سپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خودتان در پر‌سپولیس رضایت دارید گفت: زمانی که به به باشگاه آمدم، مقطعی بود که نمی توانستم برای تیم بازیکنی را جذب کنم. تنها کاری که می‌توانستم انجام دهم این بود که یک مربی بزرگ را به پر‌سپولیس بیاورم. من این کار را انجام دادم و برانکو ایوانکوویچ را به پر‌سپولیس آوردم. البته این را هم در نظر بگیرید که با اقداماتی که انجام دادیم در هر بازی آسیایی 100 هزار هو‌اد‌ا‌ر به ورزشگاه آزادی آمد. شاید همین موضوع گواه این باشد که هو‌اد‌ا‌ران از عملکرد من رضایت دارند اما کارهای زیادی باقی‌ مانده است تا برای پر‌سپولیس انجام دهم. کار اصلی ما مربوط به فصل آینده است. می‌خواهم تیم را برای کسب عنوان قهرمانی ببندم. تا امروز فرصتی برای کار کردن نداشتم. البته این را فراموش نکنید که اگر بدانم نمی‌توانم پر‌سپولیس را برای قهرمان ببندم و در فصل آینده پر‌سپولیس نتیجه‌ای نخواهد گرفت مطمئنا حضور من بیهوده خواهد بود و از این تیم می روم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X