تتت

محمدحسین نژادفلاح در جلسه مشترک با معاون وزیر ورزش و جوانان و هیأت مدیره جدید پرسپولیس گزارشی ارائه کرد و به وی اعلام شد به کارش ادامه دهد.

نشست مشترک نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان و نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در امور پرسپولیس و استقلال با محمدحسین نژادفلاح و هیأت مدیره جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از ساعت 15 امروز در دفتر کار نصراله سجادی آغاز شد.

در این جلسه مباحثی از سوی سجادی درباره انتخاب اعضای هیأت مدیره و وضعیت باشگاه پرسپولیس و همچنین تصمیم‌گیری‌های کلان مطرح شد. در ادامه، محمد حسین نژادفلاح گزارشی از عملکرد خود در چهار ماه گذشته را ارائه کرده و همچنین در مورد نقل و انتقالات و مسائل پیش رو توضیحاتی داد.

نژادفلاح درباره این جلسه گفت: گزارشی از اقدامات انجام شده را به آقای سجادی معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان و اعضای هیأت مدیره جدید ارائه کردم و در این گزارش بیشتر درباره بازگشت آقای برانکو، آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس و همچنین نقل و انتقالات و نیازهای مالی باشگاه و تیم برای فصل جدید و مقطع کنونی توضیحاتی داده و اعضای حاضر در جلسه را در جریان مسائل پیش رو گذاشتم.

وی افزود: در این جلسه مباحثی از سوی آقای سجادی و اعضای محترم هیأت مدیره مطرح شد و آقای سجادی در حضور اعضای هیأت مدیره از بنده خواستند به فعالیت خود در باشگاه ادامه داده و برای پیشبرد امور، فعالیت کرده و بنده نیز هم اکنون در باشگاه پرسپولیس هستم و تلاش می‌کنم برنامه‌هایی که در دست اقدام داشتیم را انجام داده و در مقطع کنونی اولویت و دغدغه اصلی ما امور نقل و انتقالات و آغاز تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید خواهد بود.

نژادفلاح در پایان گفت: برانکو بامداد جمعه به ایران بازمی‌گردد و بر اساس برنامه اعلام شده تمرینات پرسپولیس از اول هفته آینده آغاز خواهد شد. بنده جلساتی با بازیکنان فصل گذشته برگزار کرده و بازهم با بازیکنان صحبت خواهیم کرد و انشاالله پرسپولیس برای فصل جدید استارت خواهد زد.

در جلسه‌ای که همچنان ادامه دارد، تمامی اعضای جدید هیأت مدیره حضور داشته و درباره مسائل مختلف به گفتکو و تبادل نظر می‌پردازند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X