باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای، از شرکت‌کنندگان در مراسم وداع با کاپیتان فقید پرسپولیس بویژه از هواداران تشکر و قدردانی کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پایان بدرقه پیکر شادروان هادی نوروزی بیانیه‌ای صادر کرد و در آن از شرکت‌کنندگان در مراسم وداع با کاپیتان سرخپوشان تشکر و قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است: بی‌تردید هیچ چیز از اندوه خانواده فوتبال و پرسپولیس به جهت ضایعه‌ای که روی داد، نمی‌کاهد ولی این بار هم حضور هواداران پرشور و فهیم پرسپولیس در کنار پیشکسوتان، مدیران عامل، مربیان و بازیکنان دیگر باشگاه‌های کشور، ملی‌پوشان، ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی و دیگر عزیزانی که جمعه در ورزشگاه آزادی حضور به هم رساندند، التیامی بر درد همه ما بویژه خانواده آن مرحوم بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به سهم خود، ضمن تسلیت مجدد این حادثه به خانواده آن مرحوم، به هواداران پرسپولیس که عزاداران این حادثه هستند، از این حضور خیره کننده کمال تشکر و قدردانی را دارد.

بی‌شک این حضور بیانگر عزمی خواهد بود که خانواده پرسپولیس برای برآورده کردن خواسته کاپیتان خواهد داشت. کاپیتانی که می‌گفت امسال به هواداران جام می‌دهیم. اکنون نه فقط یادش بلکه روحش را در لحظه لحظه‌های تمرینات در درفشی‌فر و بازی‌ها در ورزشگاه‌های کشور حاضر می‌بینیم.

همانطور که چند روز پیش روی سکوها با استرس ایستاده بود و تلاش سرخپوشان را تماشا می‌کرد. او هنوز هم کاپیتان پرسپولیس است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X