پرسپولیس در دیداری دوستانه 4 بر یک سرخه‌حصار را شکست داد.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز ساعت 16 در ورزشگاه درفشی‌فر در چارچوب دیداری دوستانه میزبان تیم فوتبال سرخه‌حصار بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 4 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار فرشاد احمدزاده و محمد انصاری در نیمه نخست و علی فاطمی (2بار) در نیمه دوم گلزنی کردند و تک گل تیم حریف هم در اواسط نیمه دوم و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

پرسپولیس در نیمه نخست با ترکیب مرتضی قدیمی‌پور، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، علی علیپور، محسن بنگر، محمد رحمتی، وحید حیدریه، محمد انصاری، احمد نوراللهی،‌ رضا نورمحمدی و کمال کامیابی نیا بازی را آغاز کرد اما در نیمه دوم برانکو(Branko Ivanković) چند بازیکن تیم امید پرسپولیس را به میدان فرستاد و تغییراتی در ترکیب تیمش اتخاذ کرد.

روبه‌روی جایگاه تماشاگران بنر بزرگی از هادی نوروزی نصب شده و قبل از آغاز بازی بازیکنان دو تیم به همراه داوران به سمت این عکس رفتند و با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره نوروزی را زنده کردند.

تماشاگران که تعداد آن‌ها حدود 70 نفر بود، پس از به ثمر رسیدن هر گل پرسپولیس صلوات فرستادند. هواداران همچنین در دقیقه 24 بازی از جای خود برخاستند و با شعار نوروزی روحت شاد یاد و خاطره هادی نوروزی را زنده کردند.

مهرداد کفشگری و رضا خالقی فر در نیمه نخست به صورت اختصاصی دور زمین می‌دویدند. ادموند بزیک هم امروز به ورزشگاه آمده بود تا این دیدار را از نزدیک تماشا کند.

در تمام طول زمان بازی برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت نشسته بود و با سکوت بازی را تماشا می‌کرد. در حالی که رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس محسوب می‌شود اما این بازیکن امروز در این بازی هم همانند بازی قبلی دوستانه تیمش بازوبند کاپیتانی را به دست نبسته بود.

علی‌اکبر طاهری هم امروز به درفشی‌فر آمد تا بازی را از نزدیک تماشا کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X