تعدادی از هواداران منتسب به تیم فوتبال استقلال اهواز به سمت اتوبوس پرسپولیس سنگ‌پرانی کردند.

در حالی که اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز هتل محل اقامتش را به سمت ورزشگاه تختی اهواز ترک کرده بود هیچ گونه اسکورتی از سوی نیروی انتظامی انجام نشد تا همین موضوع باعث شود تعدادی زیادی از هواداران منتسب به استقلال اهواز به سمت اتوبوس پرسپولیس سنگ‌پرانی کنند.

این اتفاق تا زمان ورود تیم فوتبال پرسپولیس به ورزشگاه هم ادامه داشت به طوری که بازیکنان و اعضای کادرفنی مجبور شدند دقایق زیادی را در اتوبوس محبوس بمانند تا پس از آرام شدن جو از اتوبوس خارج شوند.

این در حالی است که یک سنگ به دست محسن بنگر برخورد کرد که باعث آسیب دیدگی او شد و البته تعدادی سنگ هم به محمود خوردبین و اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو(Branko Ivanković) هم برخورد کرد. البته هواداران علیه سوشا مکانی هم شعار سر دادند به سمت او هم سنگ‌پرانی کردند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که مسئولان باشگاه پرسپولیس انتظار داشتند اهوازی‌ها از یگان نیروی انتظامی برای تامین امنیتی آن‌ها استفاده کنند که این اتفاق رخ نداده است.

در حالی که قرار بود دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال اهواز در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شود اما سنگ‌پرانی‌هایی که توسط هواداران آبی پوش استقلال اهواز انجام شد، اجازه نداد که این دیدار در ساعت مقرر آغاز شود.

پس از این اتفاق پرسپولیسی‌ها دقایقی در میانه زمین جمع شدند تا از سنگ‌هایی که به سمت آن‌ها پرتاب می‌شود در امان باشند. در ادامه جلسه‌ای با حضور فرمانده یگان ویژه مستقر در ورزشگاه تختی و مدیرکل حراست مجموعه ورزشی تختی و همین طور سرپرستان دو باشگاه برگزار شد و مقرر شد که این دیدار برگزار شود اما اگر سنگ‌پرانی در میانه بازی رخ دهد، پرسپولیسی‌ها می توانند زمین بازی را ترک کنند تا این بازی ادامه نیابد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X