برانکو سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی حاضر شد و درباره داوری صحبت کرد.

صحبت های برانکو ایوانکویچ درباره داوری

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از تساوی 2-2 مقابل الهلال و حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا در کنفرانس خبری پس از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
برانکو در ابتدا گفت:« به تیم الهلال تبریک می‌گویم. آنها تیم خیلی خوبی هستند. الهلالی‌ها توانستند به فینال بروند و مرحله سختی را پشت سر گذاشتند. آنها در گروه سختی هم بودند و مثل ما تا اینجا آمدند.»

سرمربی سرخ ها در خصوص عملکرد منشا و اشتباهات داوری گفت:« به منشا تبریک می‌گویم که مرد میدان بود، دو گل زد و به تیمش کمک کرد. ما خیلی سعی کردیم که در این بازی به برد برسیم. با توجه به نتیجه بازی رفت کار خیلی سختی داشتیم. به نظرم شروع خیلی خوبی داشتیم چون زود به گل رسیدیم اما داور مسابقه با پنالتی اشتباهی که گرفت کارمان را سخت‌تر کرد. وقتی یک تصمیم اشتباه گرفته می‌شود، شرایط کاملا تغییر می کند. متأسفم که نتوانستیم به فینال برویم.»

برانکو در خصوص برنامه تیمش برای مهار عمر خریبین گفت:« اولین چیزی که باید بگویم، این است که خریبین بازیکنی عالی است. می‌توانم اول از شما بپرسم قیمت بازیکنان الهلال چقدر است؟ آنها بازیکنان خوبی داشتند. البته بازیکنان ما هم عالی بودند و این را باید در نظر بگیرید. داور بازی با پنالتی اشتباهی که گرفت برنامه ما را به‌هم ریخت. وقتی داور مقابل شماست، کارتان سخت می‌شود. من از شما می‌پرسم که چرا آنها نتوانستند منشا را مهار کنند، او هم امروز دو گل زد. به نظرم حتی قبل از گل دوم الهلال هم بازیکن آنها روی خلیل‌زاده خطا کرد.»

سرمربی پرسپولیس ضمن تقدیر از بازیکنانش بابت حضور در این مرحله گفت:« من باید به بازیکنانم تبریک بگویم که حضور آنها در نیمه نهایی عالی بود. به آنها خسته نباشید می‌گویم و مطمئناً می‌توانیم از این نتایج تجربه کسب کنیم. ما این فصل تجربه خوبی از لیگ قهرمانان گرفتیم، از گروه سخت‌مان صعود خوبی داشتیم و به نیمه نهایی رسیدیم.»

سرمربی کروات سرخ ها با تمجید از هافبک دفاعی های تیمش گفت:« کمال و ربیع خواه امشب بزرگی کردند. من نمی توانستم با 15 مهاجم بازی کنم. ضمن اینکه اگر گل اول را که صحیح هم نبود، نمی‌خوردیم شرایط فرق می‌کرد. البته باید بگویم ما با دو هافبک دفاعی هم دو گل زدیم. ما پلن B هم داشتیم، اما به نظرم عالی بازی کردیم.»
برانکو در بخش پایانی صحبت هایش با انتقاد از انتخاب داور عمانی گفت:« برای من عجیب است که داوری از عمان را برای ما می‌گذارند. این بازی نیمه نهایی است و باید بهترین داوران را انتخاب کنند. چرا برای بقیه بازی‌ها از ژاپن، چین و استرالیا داور انتخاب می‌کنند، اما برای بازی ما داور عمانی گذاشتند؟»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X