بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران قرار است بعد از بازگشت کاپیتان از سفر هلند در مورد اعتصاب و تعطیلی تمرینات تصمیم بگیرند.

پرسپولیسی ها اعتصاب می کنند؟

در روز های اخیر شایعاتی مبنی بر اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به گوش می رسد و گفته می شود بحث مالی دلیل اصلی این اعتصاب خواهد بود.

بازیکنان پرسپولیس آخرین بار حدود 90 روز قبل پول دریافت کرده اند و این موضوع باعث ناراحتی آنها است و از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس این روز ها برای اخذ مجوز حرفه ای درگیر پرداخت بدهی هاست و بعید می دانیم در حال حاضر بتواند پولی را به حساب بازیکنان واریز کند و همین موضوع بحث اعتصاب را جدی تر خواهد کرد.

نتایج قابل قبول پرسپولیس در لیگ برتر و پیروزی در بازی دربی 85 از نقاط قوت بازیکنان است و شاید اعتصاب بازیکنان در شرایط استعفای طاهری اوضاع پرسپولیس را بهم بریزد و در ادامه لیگ سرخپوشان با بحران خود ساخته لیگ را به نوعی از دست بدهند.

پرسپولیس در 2 سال گذشته نشان داده است هرگاه مسائل حاشیه ای در این تیم زیاد شده است نتایج قابل قبول نبوده یا به نوعی رمز موفقیت این تیم در 2 فصل اخیر فوتبال ایران و آسیا همدلی و آرامش بوده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: yjc.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X