با بازگشت فرشاد احمدزاده، شاید برانکو مجبور شود دوباره سیستم تیمش در این فصل را تغییر بدهد.

سیستم پرسپولیس تغییر می کند؟

خرید بازیکنان جدید، دست برانکو را در این فصل بازتر کرد اما خیلی زود مصدومیت بازیکنان، محرومیت طارمی و ماجراهایی که برای مسلمان پیش آمد اوضاع را به ضرر پرسپولیس تغییر داد. با این وجود، برانکو با تغییر سیستم، توانست نتایج خوبی بگیرد و هر سه بازی آخر تیمش در لیگ برتر را با برد تمام کند.

در سیستم فعلی برانکو کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه هافبک دفاعی هستند، رسن و امیری جلوتر از آن‌ها بازی می‌کنند و علیپور و منشا هم در خط حمله حضور دارند. سیستم موفقی که با بازگشت مسلمان و فرشاد، استفاده از آن برای مربی پرسپولیس سخت خواهد شد.

با پایان مصدومیت فرشاد و بهبود رابطه برانکو و مسلمان، هر دو بازیکن می‌توانند مدعی حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس باشند. برانکو علاقه‌ای به نیمکت نشین کردن رسن ندارد و از طرفی، حتی با نیمکت نشینی او هم فقط برای یک نفر از بین مسلمان و احمدزاده جا باز می‌شود. بنا براین، بعید نیست برانکو پس از شروع دوباره لیگ، به سیستم ۲-۴-۴ لوزی برگردد و دو نفر از بین مسلمان، احمدزاده و رسن در ترکیب قرار بگیرند و فقط یکی از آن‌ها، نیمکت نشین شود.

نتایج پرسپولیس در هفته‌های اخیر و موفقیت سیستم جدید آن‌ها، ایجاد تغییرات برای برانکو را سخت می‌کند اما سرمربی پرسپولیس، این فصل نشان داده راه هماهنگی با شرایط مختلف را خوب می‌داند و همانطور که اول فصل با ورود منشا و ترافیک خط حمله و پس از آن از دست دادن چند بازیکن اصلی توانست کنار بیاید، با بازگشت ستاره‌های خط میانی تیمش هم احتمالا راهی برای حفظ شرایط آرمانی تیمش پیدا خواهد کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X