برانکو سرمربی پرسپولیس به این فکر است که چکونه مهدی طارمی مهاجم تیمش را در پرسپولیس حفظ کند.

برانکو می تواند طارمی را نگه دارد؟

محرومیت مهدی طارمی تقریبا دو ماه دیگر به اتمام می‌رسد و اگر او جریمه‌اش را نیز پرداخت کند می‌تواند از اوایل بهمن ماه برای تیمش به میدان رود. با توجه به اینکه قرارداد طارمی با باشگاه پرسپولیس  تا پایان فصل جاری است، برانکو نهایتا می‌تواند تا پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان روی این بازیکن حساب کند چرا که این بازیکن قصد دارد بعد از جام‌جهانی لژیونر شود.

پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است و از این‌رو رفتن طارمی از این تیم مسلما ضربه سنگینی را به تیم برانکو وارد خواهد کرد. مخصوصا اینکه پرسپولیس حداقل هیچ بازیکنی روی نیمکت تیمش برای جایگزینی منشا و علی علیپور ندارد.

برانکو که از حالا به فکر روز‌های سخت تیمش در زمان آغاز لیگ قهرمانان و مراحل بالاتر این مسابقات است می‌خواهد به هر شکلی که شده تمام بازیکنان فعلی تیمش مخصوصا طارمی را حفظ کند.

او بهترین راه حل برای این قضیه را پرداخت جریمه طارمی از سوی باشگاه پرسپولیس و در عوض آن عقد قرارداد بلند مدت (حداقل دو ساله) با این بازیکن می‌داند.

مرد کروات قرار است به زودی این موضوع را با طاهری در جریان گذاشته و در صورت ماندن این مدیرعامل در باشگاهش تا نیم فصل قرارداد طارمی را تمدید کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X