مسئول پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد ۲۰۰ هزار یورویی که به نیت پرداخت به آنتونی گولچ از حسین هدایتی گرفته شد، شفاف‌سازی کرد.

چرا کمک حسین هدایتی به گولچ پرداخت نشد؟

آنتونی گولچ در حالی به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد که گفته می‌شود حسین هدایتی در زمان عقد قرارداد این بازیکن با پرسپولیس مبلغ 200 هزار یورو به درخواست علی‌اکبر طاهری (مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس) در اختیار وی قرار می‌دهد.

مطرح شدن این قضیه باعث شده است در شبکه‌های اجتماعی حرف و حدیث‌های زیادی در مورد مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس مطرح شود. با توجه به این قضیه حسین خبیری، مدیررسانه‌ای پیشین باشگاه پرسپولیس که به نوعی رابط اصلی بین طاهری و هدایتی بود در واکنش به صحبت‌های مطرح شده در مورد این قضیه شفاف‌سازی کرد.

خبیری گفت: روزی که آنتونی گولچ به همراه مدیربرنامه‌های خارجی و ایرانی‌اش نزد علی‌اکبر طاهری آمدند، من در آنجا حضور داشتم. در مورد گولچ گفته شد که او با تیم استرالیایی توانسته قهرمان آسیا شود و گل قهرمانی هم توسط او به ثمر رسیده است. شواهد امر و کارنامه گولچ نشان می‌داد او بازیکن باکیفیتی است، از این‌رو باشگاه اقدام به جذب این بازیکن کرد. طاهری برای اینکه قرارداد گولچ را نهایی کند و با توجه به فرصت کمی هم که در اختیار داشت، از من خواست برای پیش‌قرارداد مدافع کروات از حسین هدایتی کمک بگیرم.

وی افزود: به خواسته طاهری من با هدایتی تماس گرفته و از او خواهان مبلغ پیش‌قرارداد گولچ که رقم کمی هم نبود، شدم. او هم لطف کرد و یک ساعت بعد توسط یکی از کارمندانش مبلغ 200 هزار یورو به دست ما در باشگاه پرسپولیس رساند. من این پول را گرفته و نزد طاهری رفتم. او هم ابراز خوشحالی کرد و گفت این پول را در اختیار محمد ترکاشوند قرار دهم تا آن را به حساب باشگاه بریزد و در باشگاه نیز ثبت شود. حقیقت امر این است که طاهری تأکید داشت پول‌هایی که هدایتی کمک می‌کند، حتماً ثبت سند شود. وقتی خواستم نزد ترکاشوند بروم گفتند که او بیرون از باشگاه است. از آنجا که من دوست نداشتم مبلغ 200 هزار یورو را نزد خودم نگه دارم سریع با ترکاشوند تماس گرفتم و در مقابل بیمارستان میلاد پول را به وی تحویل دادم و رسید آن را نیز دریافت کردم. رسید را نیز نزد هدایتی برده و تحویل ایشان دادم.

مسئول پیشن باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «چرا 200 هزار یورو به گولچ پرداخت نشده است؟»، عنوان کرد: هدایتی هم از این موضع دلخور است که چرا این پول به گولچ پرداخت نشد تا الان باشگاه پرسپولیس با شکایت این بازیکن و باشگاه سابقش مواجه نشود. البته 200 هزار یورو پول کمی نیست که در باشگاه پرسپولیس مفقود شده باشد یا به گفته یکسری افراد توسط برخی ناپدید شده باشد، بلکه واقعیت این است که پول به دستور طاهری به حساب باشگاه ریخته شده و ثبت سند شد، اما فقط بخش کمی از آن به گولچ پرداخت و مابقی آن در بخش‌های دیگر باشگاه هزینه کردند.

خبیری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در جزئیات این موضوع قرار داشتم وظیفه خود دانستم آن را اطلاع‌رسانی کنم تا خدای نکرده در این میان به برخی تهمت زده نشده و حق کسی اجحاف نشود. اگرچه وظیفه فرد دیگری که زمان طاهری به باشگاه پرسپولیس آمد و خیلی هم به او بها داده شد و الان هم در پرسپولیس مسئولیت دارد، بود که این مسائل را اطلاع‌رسانی کند. شاید بر عملکرد مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس نقدی باشد، اما نباید واقعیت را پنهان کرد و به افراد تهمت زد. همان‌طور که گفتم ناراحتی هدایتی هم از این است که چرا وقتی این پول را از او برای پرداخت به گولچ گرفته شد، به وی ندادند و خرج مسائل دیگری در باشگاه کردند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
نگران نباشید؛ کار کی روش و تیم ملی تمام است
اخیرا خبرهای نگران کننده درباره نیمکت ایران منتشر شده است اما کی روش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیده اند

 
آخرین اخبار پرسپولیس