پنجره نقل و انتقالات فوتبال ایران از روز 28 آذرماه باز می‌شود و پرسپولیس تا همان زمان می‌تواند بازیکن جذب کند اما این تیم نیازی به جذب بازیکن ندارد!

پرسپولیس بدون نگرانی بازیکن نمی گیرد!

پرسپولیسی ها زمان زیادی ندارند،تا روز 28 آذرماه که همان شروع نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر است.پس از آن دو پنجره آنها بسته می شود و آنها تا سال آینده نمی توانند هیچ بازیکنی را به تیم شان اضافه کنند.این اتفاق در حالی می افتد که مسئولان این باشگاه در حال رایزنی هستند تا هر طور شده از طریق دادگاه CAS یکی از پنجره های نقل و انتقالاتی را باز کنند.

در این شرایط و به عقیده خیلی ها به نظر می رسد که برانکو بدش نمی آید یکی دو بازیکن را تا پایان مهلت مقرر به ترکیب تیمش اضافه کند اما نظر خیلی ها هم متفاوت است.بازیکن جدید بیاید برای کدام پست؟جای کدام بازیکن؟

پروفسور قبل از شروع لیگ خریدهای خوبی کرد.خریدهایی که نه هیجانی بودند و نه نیمکت نشین.هر بازیکنی که برانکو روی آن دست گذاشت در مقاطع مختلف به درد پرسپولیس خورده است.تیم برانکو آنقدر خوب است که خلا طارمی و حتی مصدمیت احمدزاده هم به چشم نیامد.برانکو آنقدر مهره دارد که بتواند از توفانی که برایش ایجاد کرده اند بیرون بیاید.تیم پرسپولیس خوب و یکدست است اما آیا در سال آینده هم آنها می توانند با همین کیفیت بازی کنند؟

جالب اینجاست که در آستانه نقل و انتقالات خبری ازجذب بازیکن جدی به گوش نمی رسد.دقیقا برعکس هر سال که پرسپولیس یکی از باشگاه‌های فعال در بازار نقل و انتقالا زمستانی بود امسال نه خبری از رفتن کسی است و نه خبری از آمدن کسی. سال گذشته در همین برهه بود که سروش رفیعی پرسپولیسی شد اما امسال هیچ خبری نیست و ....شاید هم حق با برانکو و پرسپولیسی ها باشد که ولعی برای جذب بازیکن نداشته باشند.

به بازیکنانی که بعضا روی نیمکت می نشینند نگاهی بیاندازید؛گادوین منشا، شجاع خلیل‌زاده و سیامک انصاری و حتی محسن مسلمان!پرسپولیس آنقدر مهره دارد که در نقل و انتقالات لیگ برتر بیرون گود بنشیند و تکاپوی سایر تیم ها را تماشا کند.ضمن اینکه به زودی بشار رسن هم با پایان مصدومیتش به ترکیب تیم اضافه می شود و نیمی از محرومیت مهدی طارمی هم گذشته است.پس هواداران پرسپولیس نگران چیزی نباشند،چرا که اگر نیاز به جذب بازیکن باشد برانکو حواسش جمع است و قدر زمان هایی که دارد از دست می رود را می داند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
نگران نباشید؛ کار کی روش و تیم ملی تمام است
اخیرا خبرهای نگران کننده درباره نیمکت ایران منتشر شده است اما کی روش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیده اند

 
آخرین اخبار پرسپولیس