شجاع خلیل زاده  مدافع قرمزها خیلی علاقه دارد دوباره به تیم ملی برگردد اما کی روش به وی اعتقادی ندارد.

علاقه شجاع خلیل زاده برای بازگشت به تیم ملی

از آخرین باری که شجاع خلیل زاده در اردوی تیم ملی حضور داشت، نزدیک به 4،5 سال می گذرد.

او قبل از جام جهانی برزیل، از لیست کارلوس کی روش خط خورد و بعدها مشخص شد دلیل چه بوده است. شجاع هیچگاه نتوانست در زمین خوش اخلاق باشد و گاهی مثل یک بازیکن بی تجربه، کنترل خود را از دست می داد.

بعدها یکی مثل پیم صادقیان هم قربانی چنین مسئله ای شد و از تیم ملی خط خورد. شجاع البته از نظر کی روش یک نکته منفی دیگر در کارنامه اش داشت. وقتی خلعتبری از تیم ملی خط خورد، او به حمایت از همبازی سابقش در سپاهان علیه کادر فنی ایران حرف زد. این یعنی بی احترامی شجاع به کی روش و همه می دانند وقتی کارلوس چنین حسی داشته باشد، دست به چه تصمیماتی می زند.

خلیل زاده همچنین از بعد فنی هم نتوانست آن بازیکنی باشد که کی روش می خواهد. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان و بعد شکست مقابل الهلال که توام با عملکرد ضعیف شجلاع خلیل زاده بود، باعث شد تا کی روش حتی به قراردادن نام او در لیست 35 نفره اش هم قانع نشود.

برای کی روش درخشش در لیگ ایران کافی نیست و وقتی یک بازیکن در رقابت های بین المللی به میدان می رود، بیشتر او زیر نظر خواهد داشت. وقتی شجاع نتوانست بازیکنی مثل خریبین را مهار کند، به طور کامل از معادلات بیرون ماند چون در بازی های ملی، مدافعان به مراتب جلوی بهتر از خریبین بازی می کنند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 90tv.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
5 آبان تاریخ برگزاری دادگاه علی کریمی بخاطر اظهارات جنجالی اش
علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران، به دلیل اظهاراتی که در برنامه ۹۰ داشت، با مشکلاتی روبه‌رو شده است و باید به دادگاه برود

 
آخرین اخبار پرسپولیس

X