گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در سفر به ترکیه و ملاقات با مدیران باشگاه ریزه اسپور توافق 6 بندی را به امضاء رساند.

توافق پرسپولیس و ریزه اسپور

حمیدرضا گرشاسبی امروز دوشنبه در کنفرانس خبری خود، توافقنامه شش بندی بین دو باشگاه پرسپولیس و ریزه اسپور را به شرح زیر اعلام کرد: طبق این توافقنامه که در 23 آذر ماه مصادف با 14 دسامبر در استانبول ترکیه منعقد شد، باشگاه ریزه اسپور ترکیه پذیرفت:

    1.علاوه بر عدم پیگیری از جرائم و محرومیت پرسپولیس در رفع آن نیز کمک نماید.

    2.در خصوص پرونده طرح شده در فیفا و C.A.S نسبت به پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی رضایت کامل و بی قید و شرط خود را اعلام نماید.

    3.باشگاه پرسپولیس به منظور جبران بخشی از هزینه‌های دادگاه، مبلغ 50 هزار یورو را ظرف یک ماه به ریزه اسپور پرداخت نماید و ریزه اسپور هیچگونه ادعایی مبنی بر غرامت موضوع رأی فیفا به مبلغ 789 هزار و 500 یورو از باشگاه پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی ندارد. ضمن آنکه با لحاظ توافق، رضایت بی قید و شرط خود را اعلام می‌نماید.

    4.ین توافق با حسن نیت طرفین برای حل و فصل اختلاف‌ها تنظیم شده و ملاک رفع کامل اختلافات است و پرسپولیس می‌تواند این توافقنامه را جهت رفع جرائم و محرومیت به دادگاه حکمیت ورزش C.A.S و فیفا ارائه نماید و ریزه اسپور حق هیچگونه اعتراض و ادعایی نخواهد داشت.

    5.باشگاه پرسپولیس تضمین می‌نماید در آینده بابت هزینه‌های C.A.S و سایر موارد مرتبط با این پرونده از باشگاه ریزه اسپور هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

    6.این توافقنامه با رضایت کامل و قطعی طرفین تنظیم گردیده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: سایت باشگاه پرسپولیس


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
نگران نباشید؛ کار کی روش و تیم ملی تمام است
اخیرا خبرهای نگران کننده درباره نیمکت ایران منتشر شده است اما کی روش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیده اند

 
آخرین اخبار پرسپولیس