علی علیپور مهاجم آماده این روزهای پرسپولیس تصمیم دارد فوتبالش را در اروپا دنبال کند.

تلاش علی علیپور برای انتقال به اروپا

مهاجم پرسپولیس نغمه جدایی سرداده است. علی علیپور به دو دلیل در تلاش است نیم فصل از پرسپولیس جدا و راهی فوتبال روسیه شود.

دلیل اول علیپور این است که مبلغ قرارداد او 360 میلیون تومان است و با وجود اینکه بارها از علی اکبر طاهری خواست آن را افزایش دهد او نپذیرفت و به نظر می‌آید گرشاسبی هم تمایلی برای این کار نداشته باشد.

دلیل دیگری که علیپور را بیشتر به سمت اروپا سوق می‌دهد بازی کردن در جام جهانی است. او خوب می‌داند تنها در صورتی شانس حضور در جام‌جهانی را خواهد داشت که بازی در اروپا را تجربه کند.

علیپور دو فصل پیش از یک تیم روسی پیشنهاد داشت اما به خاطر قرداد 4 ساله‌ای که با باشگاه داشت و در آن مقطع هم مهدی طارمی به ریزه اسپور رفته بود او تصمیم گرفت در جمع سرخپوشان بماند. علیپور حالا که دیده نه مبلغ قرارداش زیاد می‌شود و نه اینکه می‌تواند از پرسپولیس به تیم ملی برسد تصمیم دارد در همین نیم فصل راهی فوتبال روسیه شود.

آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس با جدایی علیپور مخالفت خواهند کرد، مخصوصا این که این باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است. علیپور قصد دارد این موضوع را با برانکو در میان گذاشته و راهی برای جدایی خودش از پرسپولیس پیدا کند. چرا که سخت نگران آینده مالی و فوتبالی خودش است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
درآمد عالی پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا؛ پول قرارداد برانکو درآمد
سرخپوشان پایتخت با صعود به نیمه‌نهایی آسیا، درآمدزایی از این مسابقات را به بیش از یک میلیون دلار رساندند

 
آخرین اخبار پرسپولیس