پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا قرارداد برانکو را تمدید کنند و درحال پرداخت مطالبات این مربی می باشند.

پرداخت مطالبات برانکو توسط پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ در آستانه امضای قرارداد دو ساله با پرسپولیس است و به نظر می‌رسد موانع تمدید قرارداد او برطرف شده است. برانکو که مطالبات زیادی از پرسپولیس داشت در اظهارنظرهای خود به مطالباتش اشاره نمی‌کرد و از برخی خبرنگاران مرتبط با این موضوع درخواست می کرد از طرح این مسئله خودداری کنند تا تیمش به حاشیه نرود و خودش هم علاقه‌ای به اظهارنظر دراین‌باره نداشت.

برانکو طبق قرارداد بابت قهرمانی در لیگ برتر ۲۰۰ هزار دلار، صعود از مرحله‌های گروهی، یک هشتم به یک چهارم نهایی و یک چهارم نهایی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مبالغ ۵۰، ۸۰ و ۱۲۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلب داشت. او همچنین حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از قرارداد فصل گذشته و ۱۵ درصد از قرارداد فصل جاری را هم دریافت نکرده بود. باشگاه پرسپولیس موظف بوده مالیات دو قرارداد ۵۵۰ و ۷۰۰ هزار دلاری در دو فصل گذشته را هم مطابق قرارداد پرداخت کند که ۳۰ درصد این مبالغ را شامل می‌شود.

این بدهی‌ها در دو، سه مرحله طی یکی، دو ماه اخیر از سوی مدیریت باشگاه به برانکو پرداخت شده و بخشی دیگر از مطالبات او هم طی دو، سه روز آینده با دریافت مبلغ رضایتنامه طارمی از الغرافه پرداخت خواهد شد و برانکو آماده تمدید قرارداد خواهد بود. به این ترتیب برانکو به احتمال فراوان تا پایان هفته قراردادش با پرسپولیس را تمدید خواهد کرد.

بعد از تمدید قرارداد برانکو نوبت مذاکره برای تمدید قرارداد ۱۱ بازیکن سرخ‌پوش می‌رسد که در انتهای این فصل قراردادشان با پرسپولیس پایان خواهد یافت. افشین پیروانی هم با انتشار عکسی از خودش در کنار برانکو و بیان این وعده که خبرهای خوبی در راه است، به طور غیرمستقیم از تمدید قرارداد قریب الوقوع برانکو ایوانکوویچ خبر داده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
نگران نباشید؛ کار کی روش و تیم ملی تمام است
اخیرا خبرهای نگران کننده درباره نیمکت ایران منتشر شده است اما کی روش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیده اند

 
آخرین اخبار پرسپولیس