محسن مسلمان درحالی شروع به ایجاد حاشیه برای تیم پرسپولیس کرده است که این تیم در تلاش برای قهرمان شدن مجدد می باشد.

شماره 77 به پرسپولیس ؛ می خواهم به استقلال بروم

محسن مسلمان اکنون «بدمن» سرخ هاست. وقتی پس از ملاقات با حسین هدایتی در اینستاگرام خود ضمن انتشار عکس ملاقات با هدایتی و منشن کردن او نوشت «مرسی که هستی» یکی از همکاران مطبوعاتی هم خطاب به او نوشت: «چه خوب که نباشی!».

حالا این آرزو کم کم تبدیل به واقعیت می شود، مسلمان قرار است دیگر با پرسپولیس نباشد. در واقع راهی که محسن مسلمان برای جدایی از پرسپولیس پیش گرفته راهی است که پیش از این رامین رضاییان و مهدی طارمی رفته اند، راهی خصمانه که با واکنش منفی هواداران نیز روبرو خواهد شد.

همه چیز از نیمکت نشینی های محسن مسلمان آغاز شد، او که در تیم ملی فوتبال نیز جایی ندارد در این فصل بنا به دلایلی بارها نیمکت نشین پرسپولیس شده است این در حالیست که او برترین پاسور این فصل به شمار می رود.

در دیدار با سپاهان نیز نیمکت نشینی باعث اعتراض او شد. سپس ماجرای ملاقات با حسین هدایتی پیش آمد و پس از آن هم پاک کردن تمامی پست های پرسپولیسی از اینستاگرام. حرکات ناشیانه مسلمان با تغییر عکس پروفایل هم ادامه یافت. حالا هم مطلع شدیم او گفته اصلا می خواهم به استقلال بروم.

سناریوی دو سال پیش اکنون کاملا تکرار شده است. ابتدا پاک کردن پست های اینستاگرامی و حالا تمایل به پیوستن به استقلال.

اینبار بخششی در کنار نیست. برانکو دیگر با مسلمان کنار نمی آید. شاید مسلمان به سرنوشت رضاییان دچار شود. رامین که اکنون در اوستنده بلژیک بازی می کند در اواخر فصل گذشته اخراج شد و حتی نتوانست در جشن قهرمانی شرکت کند.

حوصله برانکو سر رفته است. دیگر نمی خواهد رفتارهای این چنینی را تحمل کند. هر لحظه ممکن است تصمیمی ناگهانی درباره ستاره ای بگیرد که این فصل آقای پاس گل لیگ بود.

در شرایطی که قهرمانی پرسپولیس نزدیک است مطرح کردن این حرف که خانواده ام استقلالی هستند و می خواهم به این تیم بروم ناجوانمردانه نیست؟!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: jamejamonline.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X