پس از شکست پرسپولیس مقابل السد به نظر می‌رسد برانکو تصمیم دارد دوباره از محسن مسلمان در ترکیب تیمش استفاده کند.

تغییرات در سیستم پرسپولیس رخ می دهد؟

محسن مسلمان آخرین بار در بازی پرسپولیس و پیکان برای تیمش به میدان رفت. او در آن بازی در دقیقه ۷۵ توسط برانکو تعویض شد و جایش را به بشار رسن داد.

او بعد از آن بازی، در ۴ مسابقه بعدی پرسپولیس مقابل سپاهان، صنعت نفت، نسف قارشی ازبکستان و السد قطر نیمکت‌نشین بوده و حتی یک دقیقه هم بازی نکرده است. دقایق نیمکت‌نشینی متوالی او در این مدت به ۳۷۵ دقیقه رسیده و تا همین چند روز پیش، بعید به نظر می‌رسید این نیمکت‌نشینی به این زودی به پایان برسد. اما شاید باخت به السد باعث ایجاد تغییراتی در تفکرات برانکو شود.

بعد از شکست ۳-۱ مقابل السد، انتقادات از برانکو در میان بخشی از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس بالا گرفت. آنها با اشاره به نیمکت پرسپولیس و حضور مسلمان، رسن، نورالهی و نعمتی روی نیمکت، از فیکس بازی کردن محسن‌ربیع‌خواه و حتی فرشاد احمدزاده انتقاد کردند و معتقد بودند که برانکو باید تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش انجام دهد.

برانکو البته تا هفته گذشته همواره از تصمیمات خود دفاع کرده اما شاید شکست مقابل السد او را مجبور به ایجاد تغییراتی در ترکیب تیمش بکند و احتمالا اولین تغییر بازگشت مسلمان به ترکیب اصلی باشد. این اتفاق می‌تواند شوک مثبت بزرگی به پرسپولیس وارد کند و بازیکنان این تیم را از حال و هوای شکست برابر السد خارج کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

X