محسن ربیع خواه از برانکو درخواست کرده است که او را نیمکت نشین کند!!

محسن ربیع خواه نیمکت نشین شد

شاید کسی باور نکند اما محسن ربیع خواه بعد از نزدیک به دو فصل حضور در این تیم و جلب رضایت سرمربی سرخپوشان به عنوان یک بازیکن وظیفه شناس و مسوول، بعد از دربی پیش برانکو ایوانکوویچ رفته و از او خواسته از ترکیب تیم کنارش بگذارد. در شرایطی که گمانه‌زنی‌ها در خصوص ترکیب این تیم برابر الوصل بعد از جدال دربی کاملا نشان می‌داد که چند بازیکن با توجه به قرار گرفتن سیبل انتقادات از ترکیب خارج شوند، در نهایت قرعه به نام محسن ربیع خواه افتاد.

بازیکنی که در اولین تمرین بعد از دربی مورد عتاب هوادارانی قرار گرفتند که سکوهای ورزشگاه شهید کاظمی را اشغال کرده بودند. این تیر خلاص به هافبکی بود که وقتی در دربی هشتاد و شش جای خود را به احمد نوراللهی داد سکوها یکصدا فریاد شوق سر دادند. این رفتار غیر حرفه‌ای پاداش بازیکنی است که کمترین حاشیه را در پرسپولیس داشته و به این دلیل گزینه اول برانکو ایوانکوویچ برای خط هافبک است که دو بازیکن دیگر  (نوراللهی و کامیابی‌نیا) مدت‌هاست فرم مناسبی ندارند.


ربیع خواه از زمان حضور در پرسپولیس در پست‌هایی مثل دفاع چپ، دفاع میانی و هافبک دفاعی مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل مسوولیت‌شناسی و رفتار مناسب موردعلاقه برانکوست. همانطور که سرمربی سرخپوشان چهره‌های دیگری مثل وحید امیری، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، سیدجلال حسینی و... را به همین دلیل دوست می‌دارد و اولویت همیشگی او برای حضور در ترکیب اصلی بازیکنانی است که تمرین را جدی می‌گیرند، رفتار خوبی دارند و البته فداکارانه بازی می‌کنند.

برانکو ایوانکوویچ با همین شیوه فاتح دو جام متوالی شده و تا نیمه نهایی آسیا پیش رفته و ابتدای همین فصل را هم با قهرمانی در سوپرکاپ با شاگردانش جشن گرفته و البته این موفقیت‌ها با حضور ربیع‌خواه، ماهینی و دیگرانی است که حالا مورد غضب هوادارانی هستند که احساس می‌کنند فوتبال را بیش از سرمربی تیم‌شان می‌فهمند.

البته همانطور که برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری می‌گفت مسوولیت این سوتفاهم برعهده رسانه‌هاست که ربیع خواه برای‌شان بازیکن جذابی نیست. همانطور که عادل فردوسی‌پور در دربی رفت و در بازی با الاهلی روی حرف شائبه برانگیز "پسر برانکو" اصرار کرد و بر آتش فضاسازی علیه این بازیکن دمید. ربیع خواه البته اشکالاتی در شکل فوتبالش دارد اما علت اصلی اولویت دادن او به دیگران، آمادگی بدنی وی و همچنین مصدومیت‌ها و دوری از فوتبال کمال و نوراللهی هم هست.

حالا ربیع خواه که از فشار بی وقفه و شدید و نه چندان عادلانه‌ی هواداران خسته شده، خود نزد برانکو ایوانکوویچ آمده و گفته است فعلا او را از ترکیب بیرون بگذارد و سرمربی تیم نیز برای محافظت از بازیکن تیمش قبول کرده که فعلا به او فرصت استراحت و بازیابی روحیه‌اش را بدهد.


ربیع خواه که با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیم در فصل آینده بیشتر هم مورد استفاده پرسپولیس خواهد بود، حتی شاید تصمیم به ترک پرسپولیس بگیرد و فوتبال خود را در یک تیم بی سر و صدا ادامه دهد. به هرحال فوتبالیست باشید، بی‌مهری هواداران با شما دردناک است. این حس را کاملا می‌توان در رفتاری که با مهدی طارمی، مسعود شجاعی، علی علیپور و ... شده به خوبی دنبال کرده و از حال آنها بعد از این مساله اطلاع یابید.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X