گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس معتقد است غیبت نماینده حقوقی باشگاه ریزاسپور ترکیه در جلسه دادگاه عالی ورزش، به نفع پرسپولیس بوده است.

گرشاسبی: غیبت نماینده ریزه‌اسپور به نفع پرسپولیس بود

حمیدرضا گرشاسبی درباره سفرش به سوئیس برای پیگیری محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات در دادگاه عالی ورزش گفت: با توجه به دعوتنامه دادگاه عالی ورزش به این دادگاه رفتم. روز قبل از نشست دادگاه، جلسه خوبی با وکلای خود در لوزان سوییس داشتیم و بار دیگر پرونده مرور شد.

وی ادامه داد: در جلسه اصلی دادگاه در روز 3 اردیبهشت حضور یافتم که وکیل ما خیلی خوب از باشگاه دفاع کرد. خوشبختانه نماینده حقوقی باشگاه ریزاسپور در این جلسه شرکت نکرد که این به نفع ما بود. اگر این حکم هر نتیجه‌ای داشته باشد، ما تلاش خود را کرده‌ایم و پیگیری‌های مورد نیاز را انجام داده‌ایم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که بازیکنان این تیم چند درصد از مبالغ قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: در مجموع 75 درصد قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرده‌ایم. ممکن است برخی بازیکنان درصد بیشتری گرفته باشند یا یکی دو نفر بین 65 تا 70 درصد از قرارداد خود را دریافت کرده باشند. به جرئت می‌گویم که خوشبختانه هیچ باشگاهی تا این درصد از قرارداد اعضای تیم خود را پرداخت نکرده‌اند، البته امیدواریم همه باشگاه‌ها بتوانند اینگونه عمل کنند.

گرشاسبی درباره تمدید قرارداد بازیکنان و وضعیت محسن مسلمان و صادق محرمی خاطرنشان کرد: مطابق با جلساتی که با برانکو داشتیم، او گفت با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی به همه بازیکنان تیم نیاز دارد. ما نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم و حتی در رده‌های پایه هم مشکل داریم. چون محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه مختص تیم بزرگسالان نیست.

«پرسپولیس اینقدر عظمت دارد که من اجازه ندارم آن را کوچک کنم» وی با بیان این جمله گفت: حدود 5 نفر از بازیکنان باقی مانده‌اند که هیچکدام نگفتند که در پرسپولیس نمی‌مانیم. همه پرسپولیس و هواداران آن را عاشقانه دوست دارند و ان‌شاءالله این بازیکنان هم قرارداد خود را با باشگاه تمدید کنند. باید وضعیت این بازیکنان هر چه زودتر مشخص شود. مگر اینکه بازیکنی بگوید نمی‌خواهم در پرسپولیس بمانم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه با بازیکنی از سایر تیم‌ها برای فصل آینده مذاکره‌ای کرده است یا خیر، اظهار داشت: ما با هیچ بازیکنی صحبت نکرده‌ای و مذاکره با بازیکنان سایر تیم‌ها در کوران رقابت‌ها را حرفه‌ای نمی‌بینیم. حتی اگر قانون چنین اجازه‌ای به ما بدهد.

گرشاسبی در این خصوص که رأی نهایی دادگاه CAS چه زمانی اعلام خواهد شد، تصریح کرد: فکر می‌کنم ظرف 20 روز آینده باید نتیجه نهایی را به ما اعلام کنند تا ما به کار خود ادامه دهیم. البته ما برنامه‌های خود را مختل نکرده‌ایم.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X