sport-top-1

مرتضی تبریزی بازیکن موفق تیم ذوب آهن, پیشنهاداتی از استقلال و پرسپولیس دارد و این در حالی است که وی 1 فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد.

مرتضی تبریزی؛ بازیکن مورد نظر استقلال و پرسپولیس

قرار است تا یکی، دو هفته دیگر وکیل سوئیسی به باشگاه پرسپولیس خبر دهد که پنجره تابستانی به روی این تیم باز می‌شود یا نه. برانکو لیست خرید خود را تکمیل کرده و در این‌باره صحبت‌هایی هم با گرشاسبی داشته است.

یکی از بازیکنانی که سخت مورد توجه برانکو قرار گرفته، مرتضی تبریزی شاگرد امیر قلعه‌نویی در تیم ذوب‌آهن است. او قرار است جانشین مهدی طارمی در این تیم شود.

این در حالی است که مرتضی تبریزی یک فصل دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارد و سخت است این باشگاه به مهاجم جوان تیمش رضایتنامه دهد تا شاگرد برانکو شود.

در خصوص آخرین وضعیت کادر فنی تیم ذوب‌آهن گفته می‌شود سعید آذری با امیر قلعه‌نویی به توافق نهایی رسیده و سرمربی به مدیر‌عامل قول ماندن داده است.

امیر قلعه‌نویی البته یکی از شروط ادامه حضورش در تیم اصفهانی را تلاش باشگاه برای رفع مشکلات مالی دانسته و در این‌باره سعید آذری به امیر قلعه‌نویی اطمینان خاطر داده است.

جالب اینکه اگر پنجره تابستانی به روی تیم پرسپولیس باز شود، این تیم لیست خروج هم خواهد داشت. ضمن اینکه چند بازیکن تیم به دنبال رفتن هستند. آنها فعلاً برای اینکه ثابت کنند تیم را دوست دارند، حرفی از رفتن نمی‌زنند و باید منتظر ماند و دید که روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

همان‌طور که پیش‌تر نوشته‌ایم، یکی از مدیران رده بالای فدراسیون گفته احتمال باز شدن پنجره به روی تیم پرسپولیس ضعیف است به این خاطر که فیفا تیم پرسپولیس را نه به خاطر شکایت ریزاسپور بلکه به خاطر سرپیچی این تیم از قوانین نقل و انتقالات محروم کرده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
عکس جالبی از مهدی هاشمی نسب زمانی که هنوز معروف نشده بود در کنار علی دایی
مهدی هاشمی‌ نسب عکس جالبی از خودش در زمانی که هنوز به شهرت نرسیده بود را منتشر کرد

 
آخرین اخبار پرسپولیس
X