شجاع خلیل زاده در پرسپولیس عملکرد خوبی نداشته و روی تمام گل های خورده این تیم مقصر است!

عملکرد ضعیف شجاع خلیل زاده

به گل‌هایی که پرسپولیس مقابل الجزیره خورد دقت کنید؛ بازهم شجاع خلیل زاده در بطن اتفاقات هست و عملکرد ضعیفی دارد.

به عقب برگردید و گل‌های بازی ذوب‌آهن را مرور کنید؛ شجاع روی هر دو گل ضعیف عمل می‌کند. نیازی نیست مورد به مورد مثال بزنیم، اگر گل‌های خود پرسپولیس را در یک سال گذشته بررسی کنید، متوجه می‌شوید دقیقا از چه حرف می‌زنیم.

نمونه بارزش اشتباهی بود که او در دربی کرد و اجازه داد وریا غفوری آنگونه دروازه قرمزها را باز کند. شجاع خلیل زاده ظاهرا در پرسپولیس روی فوتبال تمرکز نکرده. وقتی همراه با تیم به کشوری مثل امارات هم می‌رود کاملا پیداست تمرکزش روی چیست.

اشتباهات او در بازی های اخیر پرسپولیس شدیدا روی اعصاب هواداران است. از همان سال گذشته و بازی الهلال مشخص بود شجاع نمی‌تواند خواسته‌ها را برآورده کند. او در آن بازی اینقدر اشتباه کرد که شاید برانکو نفر سوم رزرو را هم در زمین می‌گذاشت اینقدر دچار اشتباه نمی‌شد.

شجاع به هیچ وجه خواسته‌های هواداران را برآورده نکرده است و به نظر نمی‌رسد بتواند تمرکزش را روی فوتبال بگذارد و پیشرفت کند. جالب اینجاست که او چند ماهی است داعیه حضور در تیم ملی را هم دارد؛ استاد با این عملکرد؟!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
متلک سنگین خداداد عزیزی به حسین کعبی: جواب کسی را که زیر ابرو برمی‌دارد نمی‌دهم
خداداد عزیزی در مصاحبه با خبرورزشی خیلی تند به حسین کعبی پاسخ داده است. پاسخی باورنکردنی که می‌تواند این دعوا را ادامه دهد

 
آخرین اخبار پرسپولیس

X