از نظر برانکو 4 بازیکن پرسپولیس در دیدار مقابل الجزیره کم کاری کرده و باعث شکست این تیم شده اند.

در رختکن پرسپولیس پس از شکست برابر الجزیره چه گذشت؟

در یکی از دیدارهای حساس مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الجزیره در امارات به مصاف پرسپولیس رفت و موفق شد با گل دقایق پایانی حریف ایرانی را ۳ بر ۲ شکست بدهد.

این باخت در حالی برای پرسپولیس رقم خورد که شاگردان برانکو تا دقیقه 6+90 یک امتیاز بازی را در مشت خود داشتند اما یک لحظه غفلت گل سوم و پیروزی‌بخش تیم اماراتی را رقم زد. خط دفاعی پرسپولیس و البته علیرضا بیرانوند در این دیدار عملکرد نومیدکننده‌ای داشته و مرتکب اشتباهات زیادی شدند.

مدافعان پرسپولیس انگار برای تفریح به امارات رفته بودند و با حواس‌پرتی مقابل علی مبخوت و رومارینهو بازی کردند که شکست تلخ ۳ بر ۲ را در پی داشت. در همین ارتباط شنیدیم برانکو ایوانکوویچ هم بسیار شاکی و ناراحت بود و در رختکن به شاگردان خود توپید.

گویا مرد کروات اعتقاد داشت ۴ بازیکن پرسپولیس با عملکرد ضعیف خود و بی‌توجهی باعث خوردن ۳ گل شده‌اند. اولین شاگرد برانکو که مورد شماتت قرار گرفت، علیرضا بیرانوند بود که از زاویه بسته گل خورد و خروج‌های اشتباهی در این مسابقه داشت. شنیدیم شجاع خلیل‌زاده و احمد نوراللهی هم نفرات بعدی بودند که مورد مؤاخذه برانکو قرار گرفتند.

سرمربی کروات پرسپولیس اعتقاد داشت سهل‌انگاری این دو بازیکن در مهار و کنترل بازیکن حریف گل‌های اول و دوم الجزیره را رقم زده است.

اما نفر آخر گادوین منشا بود؛ مهاجمی که به لطف داور ژاپنی توانست پنالتی خود را جبران کرده و در مرتبه دومی که پشت توپ ایستاد، دروازه حریف را باز کند.

منشا اما در دقیقه 6+90 روی ارسال بوسافا سهل‌انگاری کرد و از یار مستقیم خود (بخوانید خلیفه) غافل شد تا بازیکن پیش‌تاخته اماراتی گل سوم حریف را به ثمر برساند.

این ۴ بازیکن از نظر برانکو ضعیف‌ترین نفرات در دیدار رفت مقابل الجزیره بودند در حالی که سایر بازیکنان از جمله صادق محرمی هم چیز خاصی نشان ندادند.

اغلب بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه نومیدکننده ظاهر شدند ولی هنوز جای امیدواری وجود دارد که در دیدار برگشت در تهران تلافی کنند. برانکو هم امیدوار است با بازگشت سیدجلال حسینی در حضور تماشاگران پرشور پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از سد الجزیره گذشته و به جمع ۸ تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X