تعدادی از بازیکنان پرسپولیس بخاطر اینکه باشگاه هنوز با آنها برای تمدید قرارداد صحبت نکرده, ناراحت هستند.

با این بی‌احترامی پرسپولیس تمدید نمی‌کنیم!

 شنیدیم بازیکنان پرسپولیس از وضعیت موجود در این تیم رضایت ندارند. 6، 7 بازیکن پرسپولیس که قراردادشان بعد از بازی با الجزیره به اتمام می‌رسد، معتقدند مسئولان باشگاه چشم‌انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی هستند و به همین خاطر هنوز به صورت جدی با آنان وارد مذاکره نشده‌اند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس (بخوانید حمیدرضا گرشاسبی) بارها اعلام کرده‌اند به صورت جدی به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر برانکو هستند ولی برخی از این بازیکنان مدیر برنامه‌های خود را به دفتر باشگاه می‌فرستند.

این 6، 7 بازیکن که قراردادشان به اتمام رسیده، تصور می‌کنند باشگاه قصد دارد پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی با آنها وارد مذاکره شده و قیمت پیشنهادی برای تمدید قرارداد را پایین بیاورد. از طرفی باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی می‌تواند دست باشگاه پرسپولیس را برای خریدهای جدید باز بگذارد.

در این صورت دیگر نیازی به اصرار، خواهش و پیشنهاد چشمگیر برای تمدید قرارداد بازیکنان کنونی نیست.

از طرفی دیگر این 6، 7 بازیکن پرسپولیس رفتار باشگاه را نوعی بی‌احترامی به خود تلقی کرده و از حضور در جلسات مذاکره با مسئولان باشگاه خودداری می‌کنند.

شاید بتوان گفت هر دو طرف حق دارند و باشگاه بیشتر! چرا؟ به هر حال باشگاه پرسپولیس یک باشگاه دولتی است که هزینه‌های آن باید روشن و شفاف باشد. نمی‌توان برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تن به هر خواسته‌ای داد. آن هم فوتبالیست‌هایی که به کمک دلالان و ایجنت‌های حرفه‌ای و پیش کشیدن پیشنهادهای آنچنانی سعی می‌کنند قرارداد خود را بالا و بالاتر ببرند.

این در حالی است که کیفیت فنی این بازیکنان روز به روز نزول می‌کند و بهترین گواه آن شکست‌های اخیر پرسپولیس برابر سایپا، ذوب‌آهن، السد قطر و همین الجزیره امارات است! به هر روی هواداران پرسپولیس اگر می‌خواهند فصل آینده تیمی قدرتمند و مدافع عنوان قهرمانی را ببینند، بهتر است دست به دعا بردارند که هرچه زودتر با حکم CAS و فیفا پنجره نقل و انتقالات تابستانی این تیم باز شود. در غیر این‌ صورت خدا به داد پرسپولیس لیگ هجدهم برسد!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار ورزشی
متلک سنگین خداداد عزیزی به حسین کعبی: جواب کسی را که زیر ابرو برمی‌دارد نمی‌دهم
خداداد عزیزی در مصاحبه با خبرورزشی خیلی تند به حسین کعبی پاسخ داده است. پاسخی باورنکردنی که می‌تواند این دعوا را ادامه دهد

 
آخرین اخبار پرسپولیس

X